Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Bracki RauchBock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • a1410
    Senior
    • 08-2003
    • 613

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
    Czym innym był nazizm a czym innym są dzisiejsze Niemcy. Imienia Adolf nikt nie nada bo kojarzy się ze zbrodniarzem. Mercedesy i BMW na ulicach też Cię rażą w oczy? A Deutsche Bank z reklamą na bilboardzie?
    Właśnie! Imienia nie nada. I dlatego Deutsche Bank mnie nie razi, natomiast gdyby był napisany gotykiem, to by raził, bo gotyk tak samo kojarzy mi się z nazizmem, jak Adolf ze zbrodnią. A Mercedesy i BMW były tak samo winne jak Fordy,Ople,Skody i Mitsubishi...

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #32
      A mnie gotyk kojarzy się z:
      primo-Sisters Of Mercy i Fields Of The Nephilim
      secundo-zabytkowymi kościołami ze strzelistymi dachami.

      Comment

      • Żywiec
        Senior
        • 12-2001
        • 1571

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
        Proszę uchylcie rąbka tajemnicy,gdzie na śląsku będzie lany z beczki.O ile już ktoś takową zamówił.
        Na 100% w Białej Małpie i zapewne w Lornecie z Meduzą.

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #34
          bo gotyk tak samo kojarzy mi się z nazizmem(...)
          A widzisz,z fragmentu zacytowanego przez Vietnama, wychodzi że naziści nie lubili tej czcionki Nie myl kultury niemieckiej z nazizmem.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
            Na 100% w Białej Małpie i zapewne w Lornecie z Meduzą.
            A w Warszawie będzie z beczki?
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              A widzisz,z fragmentu zacytowanego przez Vietnama, wychodzi że naziści nie lubili tej czcionki Nie myl kultury niemieckiej z nazizmem.
              A nazizm to czyj? Marsjański? Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tak jak ta "kultura" też niemiecki.
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • tfur
                Senior
                • 05-2006
                • 1303

                #37
                a1410?
                amyślałem, że to od wzoru na bimber!
                atymczasem kłania się zjednoczenie patriotyczne 'grunwald'
                nie piłem jeszcze tego kozła, ale na pewno będzie kopał podkutym butem... eee kopytem w twarz
                Last edited by tfur; 12-11-2012, 19:13.
                veni, emi, bibi

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  #38
                  Owszem, ale to nie powód by od razu w każdym przejawie germanizmu od razu widzieź SS, obozy i holocaust. Mówimy w końcu o piwie a nie historii świata. Słów lager i pilzner też zaprzestaniemy używać bo się komuś z hitlerowcami kojarzą?

                  Comment

                  • a1410
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 613

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Owszem, ale to nie powód by od razu w każdym przejawie germanizmu od razu widzieź SS, obozy i holocaust. Mówimy w końcu o piwie a nie historii świata. Słów lager i pilzner też zaprzestaniemy używać bo się komuś z hitlerowcami kojarzą?
                    Czy ty cały czas nie rozumiesz o czym piszę, czy tylko udajesz takiego głupka Czy gdzieś napisałem, że mi jakieś słowa czy zwroty niemieckie przeszkadzają? Już raz ci na przykładzie Deutsche Bank wyjaśniłem, i zrobię to raz jeszcze, ale już ostatni, jeżeli słowa lager i pilzner były by napisane gotykiem, to by mi przeszkadzały, ponieważ jednak nie są, to mi nie przeszkadzają. A jeżeli ktoś twierdzi, że gotyk nie może kojarzyć się z nazizmem, to niech pogada z własnym dziadkiem lub babcią
                    @Tfur
                    1410 to oprócz daty bitwy pod Grunwaldem także liczba dział, które ostrzeliwały wzgórze Monte Cassino

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #40
                      A w zeszłym roku gotyk wam nie przeszkadzał?

                      Chociaż trzeba przyznać, że opcja niemiecka dominuje, na 4 GCh, 3 było z kraju Goeringa, Himmlera i Goebellsa (no bo nie Hitlera). W przyszłym roku to musi być jakieś piwo od Aliantów. Stawiam na Imperial IPA.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dlatego uważam etykietę opisaną czystym gotykiem co najmniej za niestosowną, szczególnie dla piwa uwarzonego w Polsce...
                        A rok temu to nazwa piwa była pisana cyrylicą? Nie przypominam sobie, żebyś wtedy robił z tego wielkie halo. Aaaaa, jeszcze Altbier z Jabłonowa jest gotykiem. I co, to było ok?
                        Last edited by Mason; 12-11-2012, 20:02.
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • Zybex
                          Senior
                          • 07-2012
                          • 222

                          #42
                          Mi też wszystko z seksem się kojarzy!

                          Comment

                          • a1410
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 613

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                            A rok temu to nazwa piwa była pisana cyrylicą? Nie przypominam sobie, żebyś wtedy robił z tego wielkie halo. Aaaaa, jeszcze Altbier z Jabłonowa jest gotykiem. I co, to było ok?
                            Ja nie robię żadnego halo, zauważyłem tylko, że akurat w tym przypadku napis wykonany gotykiem jest ewidentnie dominujący i aż kuje w oczy. Tylko tyle...

                            Comment

                            • noodles
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 700

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                              A jeżeli ktoś twierdzi, że gotyk nie może kojarzyć się z nazizmem, to niech pogada z własnym dziadkiem lub babcią

                              A jeżeli ktoś twierdzi, że razi go gotyk w produktach nie związanych w żaden sposób z nazizmem to niech pogada z terapeutą.
                              Moja kolekcja podstawek

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                #45
                                A jakby napis był nie dominujący to już by było ok? Nie dziw się że inni mają problem z nadąrzaniem za twoimi fobiami i indeksem czcionek zakazanych.
                                Last edited by pioterb4; 12-11-2012, 20:50.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎