Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Kamionkowskie Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czarnków, Kamionkowskie Jasne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty po prostu. [4]
    Piana: Biała, średniowysoka, ale niestety nietrwała. [3]
    Zapach: Dominuje słód, pojawia się lekki powiew ścierowaty... [3]
    Smak: Lekka goryczka na słodowej podbudowie i jakiś delikatny absmak, na szczęście niewiele przeszkadza. [3.5]
    Wysycenie: W sumie niewysokie, ale jeszcze może być. [4]
    Opakowanie: Bączek, etykieta prosta jak parasol. [3]
    Uwagi: Piwo spokojnie pijalne, ale Czarnków stać na wiele więcej.

    Moja ocena: [3.3]

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemne nasycone złoto. Trochę za ciemne jak na piwo jasne. [4]
      Piana: Średnio wysoka, szybko opada do dziurawej warstwy, nie osadza się na ściankach. [2]
      Zapach: Słodowy z lekkimi akcentami owocowymi i metalicznymi. Nic ciekawego. [3.5]
      Smak: Spora wytrawność, niewielka słodowość, wyraźna ściera, drażniąca goryczka. Całość kiepska. [2.5]
      Wysycenie: Za wysokie, bąbelki bardzo szczypią w język. [3]
      Opakowanie: Genialna w swojej prostocie etykieta, nie pasuje do niej kapsel Soho. [4]
      Uwagi: Pite 9 stycznia 2013 r.

      Moja ocena: [2.975]

      Comment

      • patyczek
        Senior
        • 01-2013
        • 220

        #4
        Do tych ocen dodałbym tylko wyraźny, wręcz metaliczny posmak. Nie warto!

        Comment

        • patyczek
          Senior
          • 01-2013
          • 220

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemne złoto, przezroczysty, leciutko zamglony. [4]
          Piana: Jasnokremowa. Po nalaniu wysoka i dość gęsta, średnio pęcherzykowa, stosunkowo wolno opada, zostawiając na szkle punkciki. [4]
          Zapach: Zasadniczo słodowy, do tego metal przeżarty rdzą, w oddali pojawiają się niestety zgniłe warzywa. [3]
          Smak: Jest goryczka, ale słaba, słodowość również szczątkowa, za to podobnie jak w przypadku aromatu, wyczuwalna metaliczność i skisłe warzywa, pozostawiające nieprzyjemny posmak na języku. [2.5]
          Wysycenie: Za wysokie, szczypiące w język. Trzyma do końca. [3.5]
          Opakowanie: Proste, nieco siermiężne, przywodzące na myśl komunę (i chyba nieprzypadkowo, taki był zamiar), Barwy (a właściwie jedna główna) mdłe. Zawartość merytoryczna także minimalistyczna... Nawet nie podali chmielu w składzie. Może nie ma... [3]
          Uwagi: Data przydatności: 3.03-2013. Wypiłem to piwo ponownie z czysto kronikarskiej pasji i więcej tego nie powtórzę. Przeciętny, płaski, ani słodowy, ani chmielowy wyrób z nieprzyjemnym, metalicznym posmakiem.

          Moja ocena: [2.975]

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złocisty, klarowne [5]
            Piana: biała, drobna, lekko krzaczasta, opada powoli, nie osadza sie na plastikowym kubku [3]
            Zapach: słaby ale dość miły, lekko słodowy bez negatywnych odczuć [3.5]
            Smak: dość pełne, choc mogłoby być bardziej treściwe, lekka chmielowa goryczka, lekki słodowy posmak, nic specjalnego ale też nic negatywnego [3.5]
            Wysycenie: troszkę za duże [4]
            Opakowanie: etykieta bardzo mi się podoba, jakiś dziwny kapsel -SOHO [5]
            Uwagi: poprawny pils na wypicie pod chmurka dla ugaszenia pragnienia, zakupione w barku na cyplu czerniakowskim

            Moja ocena: [3.625]
            Attached Files
            Last edited by becik; 28-07-2013, 21:41.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎