Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brasserie de Monaco, Blanche/Wheat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Brasserie de Monaco, Blanche/Wheat

    alkohol 4,5%, ekstrakt 11%
    Kolor - jasnożółty, mętne
    Zapach - słodowy, lekko kwiatowy, w tle cytrusy
    piana - nie była duża, opadał powoli ale zauważalnie, osadzała się na szkle niewielkimi krzaczkami
    smak - treściwe i pelne, dominują cytrusy ale nie są nachalne, są tłem do miłej słodowosci i lekkich owocowych smaków
    gaz - bez zarzutu
    opakowanie - firmowy wafel i szklo, nic więcej nie trzeba

    Wersja z tanku bardziej mi smakowała, cytrusowy posmak był ledwo wyczuwalny, o wiele słabszy niż to co aktualnie było w sprzedaży
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Teraz podają, że piwo "zmężniało" i ma 4,8%...
    Jest blade, w zasadzie cytrynowożółte. Piana biała, bardzo drobna, niewysoka i nietrwała - słabo...
    Zapach jest zdominowany przez cytrusy i kolendrę, smakowo dość podobnie - goryczka, zioła i kolendra.
    Smak psuje nieco wrzucony plasterek cytryny (wiem, że w niektórych restauracjach czasem się tak robi, ale ja tego nie lubię).
    Nagazowanie średnie. Podano na miejscu, na desce degustacyjnej - 3 x 0,12 w kufelkach z logo browaru, na wafelkach browaru.
    W upalne popołudnie, z widokiem na jachty wchodzi bardzo dobrze... .

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎