Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
(...) Inicjatywa rozwijająca wiedzę o piwie i świadomość tego, co się pije i dlaczego smakuje tak jak smakuje - bezcenna. Lokalne browary, ciekawe, nowe piwa - tego nie dowiesz się z Wyborczej ani z Naszego Dziennika (...)
robalisko
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 20-11-2012, 16:45
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Dolina Krzemowa UE
Standardowy 2013.01.26 - Warszawa - XIV Zimowa Giełda Warszawska

Najwyższa już pora oficjalnie potwierdzić iż XIV Zimowa Giełda Warszawska odbędzie się 26.01.2013 w znanym już Wam miejscu czyli w Klubie Studenckim Karuzela przy ul. Konarskiego 85.
Giełda rozpocznie się jak zwykle o godzinie 7.00, wjazd od osoby to tradycyjnie 5 pln, ewentualna wcześniejsza rezerwacja stolika to również koszt 5 pln.
Rezerwacje proszę składać wyłącznie mailowo na rezerwacja-gielda@ wp.pl . Decyduje kolejność nadsyłania rezerwacji.
Patronem giełdy będzie Browar Jabłonowo ze swoimi piwami premium sygnowanymi Manufakturą Piwną. Piwa z beki jak i z butli.
Wzorem lat poprzednich można spodziewać się około 250-300 kolekcjonerów w tym kolegów z Czech i Litwy : )

Dojazd na giełdę w przypadku gdy ktoś korzysta ze ZbiorKomu:
AUTOBUSY:
109 z Dworca Centralnego (przystanek nr 21) - wysiadamy na przystanku „Konarskiego”
523 z Dworca Zachodniego (przystanek nr 02) - wysiadamy na przystanku „Konarskiego”
TRAMWAJE:
linia 8 z Dworca Centralnego (przystanek nr 08)
linia 10 z Dworca Centralnego (przystanek nr 10)
jadąc tramwajem wysiadamy na przystanku „Czumy”

Okolica niestety nie obfituje w miejsca z możliwością noclegu. Jedyne mi znane to Hotel Tina **. Jego dużym plusem jest to iż mieści się jednie 5-10 minut drogi pieszo od miejsca giełdy.
To wszystko co w danej chwili wiadomo w tym temacie. Więcej informacji zamieszczone zostanie tutaj później.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 26-11-2012, 19:26
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Ponieważ dowiedziałem się iż kilka osób miało problem z wysłaniem rezerwacji na podany mail informuję iż w jego zapisie celowo zrobiłem odstęp 1 znaku po "@" ażeby link nie był aktywny a tym samym utrudnić ewentualne internetowe spamowanie i trolling.
Po prostu w adresie mailowym technicznie nie może być żadnego odstępu, braku znaku conajwyżej podkreślnik "_" lub myślnik "-" a kto twierdzi inaczej jest oszustem i okrada z torebek niemieckie turystki oraz nie wita dnia uśmiechem.
Przy okazji: gdyby ktoś z Szanownych Giełdowiczów jechał by popularnym ostatnio Polskim Busem to wysiadając na południu przy stacji metra Wilanowska musi wsiąść do wspomnianej wcześniej lini tramwajowej nr 10 i wysiąść oczywiście na przystanku "Czumy".
Jeśli natomiast najedzie stolicę od północy wysiadając przy stacji metra Młociny wówczas wsiąść musi do autobusu linii 184 i wysiąść na przystanku "Bemowo-Ratusz".

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 26-11-2012, 20:30
tyskikufel tyskikufel is offline
Senior

Standardowy

śląski klub birofilów organizuje wyjazd autobusem na zimową giełdę w warszawie w dniu 25 styczeń 2013 r w godzinach wieczornych, przystanki na śląsku Katowice i Tychy w zagłębiu Sosnowiec, cena za przejazd tam i z powrotem 60 zł, miejsca przystanków i dokładną godzinę odjazdu podamy póżniej, kontakt w tej sprawie brandysmarek@poczta.onet.pl tel 602739656 oraz Sławek Bienias tel 600990990 abrel2o2.pl
Odpowiedz cytując
Stare 02-12-2012, 18:43
eraswja eraswja is offline
Junior

Standardowy

Liczac na termin Gieldy tradycyjnie w trzecia sobote stycznia zamowilem bilet lotniczy ze Sztokholmu by moc uczestniczyc. A tu niespodzianka - tym razem 4-a sobota
Nie pozostaje mi nic innego jak pojsc na piwo w Warszawie w 3-a sobote stycznia...
Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
Stare 03-12-2012, 14:56
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Szkoda wielka że nie skontaktowałeś się wcześniej ze mną wcześniej zanim buknąłeś bilet. Powiedziałbym Ci jaki jest planowany termin giełdy nawet gdy był on jeszcze nieoficjalny ale z dotychczasowej praktyki wiem że zawsze udawało się zorganizować giełdę w terminie w jakim chcieliśmy.
Przebukowywuj więc śmiało bilet i widzimy się na starych śmieciach w kraju

Odpowiedz cytując
Stare 03-12-2012, 18:17
eraswja eraswja is offline
Junior

Standardowy

Trudno bedzie!
Bilet z gatunku "tanich" czyli nie do przebukowania.
Nie ma probemu - wiedzialem ze ryzykuje, no i tym razem nie wyszlo. Nastepnym razem wysle wczesniej zapytanie do Ciebie!
Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
Stare 05-12-2012, 20:00
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Wszystkie stoły które były przeznaczone pod rezerwacje już niestety zabukowane. Pozostają więc tylko te ogólnodostępne w dniu giełdy.

Odpowiedz cytując
Stare 10-12-2012, 10:41
Fotka Użytkownika: beny
beny beny is offline
Senior

Miejscowość: Gliwice
Standardowy

pojawiła się pula biletów przewoźnika polskibus w terminie giełdy warszawskiej

http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P
Odpowiedz cytując
Stare 10-12-2012, 18:41
Fotka Użytkownika: seba_gliwice
seba_gliwice seba_gliwice is online now
Senior

Miejscowość: Gliwice
Standardowy

Aktualna cena bardzo atrakcyjna: przejazd Katowice-Warszawa 15,00 PLN; przejazd powrotny 5,00 PLN oraz dodatkowe 2,00 PLN za rezerwację on-line. Tak więc całkowity koszt podróży tam i z powrotem to 22,00 PLN. Trzeba się spieszyć z rezerwacją, ponieważ cena nie jest stała i podobnie jak w lotniczym Wizzair może się zmieniać z dnia na dzień.

Do zobaczenia w autobusie !!!

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
pojawiła się pula biletów przewoźnika polskibus w terminie giełdy warszawskiej
Odpowiedz cytując
Stare 13-12-2012, 18:25
Fotka Użytkownika: wasyll
wasyll wasyll is offline
Senior

Miejscowość: Goczałków k. Strzegomia
Standardowy

Jeśli dobrze patrzę, to dojazd z Wrocławia jest do bani, najwcześniejszy autobus o 1:40 i w Wa-wie o 9:00, a to za późno.

Można jeszcze jechać w piątek, ale najpóźniej o 16 i w stolicy można wysiąść o 22.
Odpowiedz cytując
Stare 15-12-2012, 10:43
Fotka Użytkownika: karin861
karin861 karin861 is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Za to z Katowic jest bardzo dobry dojazd
Pomogłam koledze kupić bilety i upolowałam za 1zł + 1 zł rezerwacja, więc za dwa bilety wyszło 4zł
KATOWICE - WARSZAWA: 23:45 - 4:30
WARSZAWA - KATOWICE: 18:00 - 22:45

Teraz te bilety są droższe ale i tak cena zamyka się w 50zł za przejazd w dwie strony, PKP wychodzi o wiele drożej!
Stare 21-12-2012, 20:10
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Standardowy

Jedna z podstawek giełdowych jakie tradycyjnie wyemitujemy za nieco ponad miesiąc
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg wisniowe.jpg (72,3 KB, liczba wyświetleń: 905 )

Odpowiedz cytując
Stare 21-12-2012, 21:56
Face-Off Face-Off is offline
Junior

Standardowy

Bardzo gustowna grafika ... już zacieram ręce
Odpowiedz cytując
Stare 21-12-2012, 22:40
sodom sodom is offline
Senior

Standardowy

Ale niunie!!!
Odpowiedz cytując
Stare 22-12-2012, 08:42
Fotka Użytkownika: karin861
karin861 karin861 is offline
Senior

Standardowy

A gdzie seksowni chłopcy?
Stare 22-12-2012, 10:59
Fotka Użytkownika: żąleną
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Miejscowość: mniasto Warszawa
Standardowy

Spokojna głowa. Będziemy.
i grabe w oko mnie wciska
Odpowiedz cytując
Stare 02-01-2013, 17:33
Senior

Standardowy

Jest jeszcze 5 wolnych miejsc w autobusie zorganizowanym przez śląski klub birofilów na giełdę do Warszawy, przystanki Tychy, Katowice , Sosnowiec,
cena tam i z powrotem 60 zł
Odpowiedz cytując
Stare 02-01-2013, 17:54
Senior

Standardowy

Zostały już tylko 3 wolne miejsca w wesołym autobusie na giełdę w Warszawie, dla hanysów, krojcoków, zagłębioków i goroli
Odpowiedz cytując
Stare 02-01-2013, 18:32
Fotka Użytkownika: Max133
Max133 Max133 is offline
Member

Miejscowość: Swędów/Zgierz
Standardowy

A ja mam pytanie odnośnie wyjazdu z Łodzi czy może ktoś wybiera się i miałby jakieś miejsce?
Odpowiedz cytując
Stare 03-01-2013, 17:55
Senior

Standardowy

zostały tylko 2 miejsca w autobusie na zimową giełdę warszawską z terenu Oberschlessien i Czerwonego Zagłębia
Odpowiedz cytując
Stare 03-01-2013, 19:59
Fotka Użytkownika: beerek62
beerek62 beerek62 is offline
Senior

Miejscowość: Kłobuck
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
...w autobusie na zimową giełdę warszawską z terenu Oberschlessien i Czerwonego Zagłębia
I po drodze z miasta Świętej Wieży.
Odpowiedz cytując
Stare 04-01-2013, 10:02
Fotka Użytkownika: DJAMIGO14
DJAMIGO14 DJAMIGO14 is offline
Junior

Miejscowość: Leżajsk
Standardowy

ORGANIZOWANY WSPÓLNY WYJAZD RZESZOWSKICH BIROFILÓW NA GIEŁDĘ DO WARSZAWY , KOSZT CAŁEGO WYJAZDU TO 90 ZŁ W OBIE STRONY ,
ZOSTAŁO WOLNE TYLKO 3 MIEJSCA , ZAPRASZAM CHĘTNYCH DO WSPÓLNEGO WYJAZDU
Odpowiedz cytując
Stare 04-01-2013, 11:10
byniu890 byniu890 is offline
Junior

Miejscowość: Ząbki
Standardowy pytanko takie małe...

Witam

Nigdy nie byłem na tej imprezie (ani na żadnej podobnej) więc mam takie pytanko, co można kupić na tej imprezie? chodzi mi czy będą jakieś chmiele, słody, książki itp.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam Zbyszek
Odpowiedz cytując
Stare 04-01-2013, 11:25
noodles noodles is offline
Senior

Miejscowość: Świerklaniec
Standardowy

Książkę może uda ci sie kupić. Słodów i chmieli nie bo to giełda kolekcjonerska a nie piwowarska. Kapselki, kufelki, podstawki i podobne klimaty.
Stare 04-01-2013, 12:22
Fotka Użytkownika: DJAMIGO14
DJAMIGO14 DJAMIGO14 is offline
Junior

Miejscowość: Leżajsk
Standardowy

zostało wolne 2 MIEJSCA
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady