Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Thornbridge, Wild Swan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Thornbridge, Wild Swan

    Butelka 0,5 litra, alkohol 3,5 %, eks. brak, kapsel firmowy browaru
    Kolor - żółty, blady
    Piana - drobna, średnio wysoka, średnio trwała
    Zapach - wyraźny sosnowo-chmielowy
    Gaz - okey
    Smak - wyraźna nuta chmielowo-sosnowo-cytrynowa, średnia słodycz, średnia goryczka, żywiczny posmak w ustach pozostał na długo
    Smaczne a tylko 3,5%

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4760 - moje 2323 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Barwa ciemnej słomki. Klarowna.
      Piana śnieżnobiała o dość drobnej teksturze. Redukuje się powoli i do końca zalega postrzępionym kożuszkiem.
      Delikatny aromat kwiatowo żywiczny, ze słodową nutą w tle.
      Piwo bardzo stonowane w smaku. Lekka goryczka, kwiatowe, trawiaste odcienie, w posmakach nieznaczne klimaty skórki od chleba. Stosunkowo długo wygasa na podniebieniu.
      Nagazowanie średnie w kierunku niższego.
      Opakowanie jak na zdjęciu sibarha. Dla mnie absolutnie świetne graficznie, z doskonałym doborem kolorów. Zdecydowanie zwraca uwagę na półce. Zresztą jak cała seria ich piw. Szkoda, że skład został potraktowany po macoszemu (zawiera słód jęczmienny i pszenicę) natomiast większość kontry to nieco górnolotnie ujęta filozofia browaru Thornbridge.

      Piwo delikatne, o przyjemnym bukiecie i nieinwazyjnej dawce alkoholu. Ejlowych radykałów nie powali, chcących spróbować jak mogą pachnieć i smakować Wyspy może zachęcić do dalszych poszukiwań. Jak dla mnie spokojnie zasługuje na 7,5 w skali 1-10.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎