Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koreb, Grzaniec Łaski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Koreb, Grzaniec Łaski

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Wpadający w pomarańcz, bardzo mętny, oprócz nieprzejrzystości w piwie pływa mnóstwo różnych farfocli. [4]
    Piana: Biała, wysoka, dość trwała, ładnie oblepia kufel. [4]
    Zapach: Intensywny aromat skórki pomarańczy, w tle goździki i imbir. [4.5]
    Smak: Kwaskowe, goryczkowe, w tle niezbyt intensywne przyprawy - ponownie imbir i goździk. Piwo nie jest słodkie, a przyprawy nie są przesadzone. Całkiem niezłe. [4]
    Wysycenie: Średnie, dla mnie ok. [5]
    Opakowanie: Utrzymane w stylistyce korebowej etykieta z przezabawnym zakonnikiem, grającym na gitarze w towarzystwie gąsiorka z piwem absolutnie rozłożyła mnie na łopatki Kapsel czarny, goły. [4]
    Uwagi: Piwo degustowałem w temp. pokojowej.

    Moja ocena: [4.225]
    ♪♫

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      #3
      Fotka z degustacji
      Attached Files
      ♪♫

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
        oprócz nieprzejrzystości w piwie pływa mnóstwo różnych farfocli.
        M
        I tak iałeś szczęście. U mnie połowa piwa to był glut o konsystencji śmietany i cynamonowym zapachu.

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, mętny, z widocznymi drobinkami (drożdży i przypraw). Może i nie wygląda to zbyt estetycznie, ale do piwa grzańcowego pasuje. [4.5]
          Piana: Niska, szybko znika do marnych resztek. [2]
          Zapach: Kwaskowato-słodkawe piwo bazowe plus przyprawy - na pewno cynamon i goździki. Całość raczej mdła ni nie zachęcająca. [2.5]
          Smak: Fuj! Gorzkawo-kwaskowate piwo bazowe i mnóstwo zwietrzałych goździków. [1.5]
          Wysycenie: Znośne. [4]
          Opakowanie: Wzornictwo typowe dla Koreba, muzykalny zakonnik sympatyczny. czarny kapsel. [4]
          Uwagi: Pite 16 lutego 2013 r. w wersji na zimno.

          Moja ocena: [2.3]

          Comment

          • Czapayew
            Senior
            • 10-2002
            • 1966

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnożółty, wpadający w pomarańcz ładny. [4.5]
            Piana: Olejuju! Zważywszy na to, że piłem piwo trzy tygodnie po terminie ważności, to składa się ono głównie z piany. [4.5]
            Zapach: Wyraźne nuty goździkowo-imbirowe. [4]
            Smak: Tu również dominuje imbir i goździki + skórka pomarańczowa, ale nie są one ani nachalne, ani nie szczypią w język. Brak jest również "korebowej" winnej skwaśniałości. [4]
            Wysycenie: Patrz "Piana" - wysycenie jak talalala, prawie weizenowe. [4.5]
            Opakowanie: Przyjemne dla oka, tylko... eeeech, marzą mi się kapsle z Łasku. [4]
            Uwagi: Piwo dostałem w prezenice "łohohoho" temu (data przydatności 27-02-2013) i wypiłem dziś. Konkluzja: najlepszy z łaskich wyrobów i jeden z lepszych aromatyzowańców, jakie piłem (na zimno). KP i GŻ niech się uczą.

            Moja ocena: [4.1]
            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

            www.zamkoszlaki.com
            www.piwnekapsle.net

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎