Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
    Co nieco o browarze Revolta dowiemy się tu: https://www.facebook.com/events/1407936922865872/ Coś oprócz American Wheat ? Gdzie warzą ?
    Zodiak ?

    Mieli jeszcze west coast AIPA
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12201

      Rebelia z Ząbkowic Śląskich, warzą w Wąsoszu.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12201

        Poznańska Setka zaczęła warzenie.

        Comment

        • slawekkazek
          Senior
          • 01-2003
          • 544

          Poznańska Setka zaczęła warzenie.
          Czy dobrze kojarzę poznańską Setkę z pubem o tej nazwie (ul. Św. Marcin) ? Jakieś przecieki gdzie, co, ile ?!

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            Ze zdjęcia na FB wynika że w Widawie
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              No to kilka dorzucę, mimo, że nie śledziłem nikogo...

              Browar Pavlacz - "browar regionalny, który rozpoczął swoją działalność w 2015 roku od działalności kontraktowej. Jego założyciele pochodzą z Gdańska. Swoje pierwsze piwa uwarzyli w Browarze Zodiak a były to trunki w stylach: india pale lager i amber ale."
              WWW

              Hopster Beer - "Inicjatywa kontraktowa, która swoją działalność rozpoczęła w połowie 2015 roku. Jej pierwsze piwa zostały uwarzone w Browarze Wąsosz i były w stylach sunny lager i american India pale ale."
              FB

              Browar Bulkers - "to urzeczywistnienie wizji warzenia zapadających w pamięć piw zgodnie z zasadami rzemiosła i odrobiną szaleństwa na etykiecie."

              Tattooed Beer - inicjatywa kontraktowa z Krakowa, która swoją działalność rozpoczęła w połowie 2015 roku. Rozpoczeli ją od uwarzenia swoich dwóch debiutanckich piw w stylach: polish smoked ale i summer ale.

              Browary Nyskie - inicjatywa kontraktowa z Nysy, która swoją działalność rozpoczęła w lipcu 2015 roku. Została założona przez Sebastiana Iżyckiego i Łukasza Iżyckiego. Ich pierwszym uwarzonym piwem był trunek w stylu american pale ale.

              Info za Nachmieleni.pl

              A, i Browar Baba Jaga w 1/3 z inicjatywy Tomasza Schutza. FB
              Last edited by e-prezes; 30-09-2015, 14:40.

              Comment

              • toto
                Senior
                • 12-2006
                • 949

                Tattooed Beer warzy w: Slezsky Pivovar Havirov w Czechach.

                Comment

                • slawekkazek
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 544

                  A, i Browar Baba Jaga w 1/3 z inicjatywy Tomasza Schutza. FB
                  Link cosik nie działa, trudno też o inne informacje. Uwarzyli już coś ?

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    U mnie działa. Widocznie potrzebne jest zalogowanie do FB.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      Skoro e-prezes postanowił dłużej się tym nie zajmować, a nikt się nie podjął kontynuowania aktualizacji pliku, postanowiłem ten plik udostępnić publicznie na dysku google. Minimalnie go wyedytowałem, ale to co widać w tej chwili to w całości robota Tomka.

                      Od tej chwili wspólnymi siłami możemy budować bazę kontraktowców. W przeciwnym razie zagubimy się w ich gąszczu.

                      Plik jest edytowalny dla każdego (a przynajmniej powinien), zatem do dzieła
                      Mam nadzieję, że nie znajdzie się dowcipniś, który wszystko w nim pousuwa.
                      Kopie zapasowe trzeba będzie i tak porobić.

                      CAŁOŚĆ BROWAR,piwowar,siedziba,województwo,typ,start,stop,FB,UT,RB,miejsce warzenia:,uwagi 43brew,Warszawa,mazowieckie,x,2016,2018,FB,UT,x,Trzy Korony Puławy BeerCraft > Piwo z Sercem,Warszawa,mazowi...


                      Wpadłem na pomysł by dodawać adresy stron www i profilu facebooka - w formie linka by nie rozbijać spójności tabeli.
                      Last edited by Pendragon; 04-10-2015, 14:27.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Dostęp powinien mieć każdy dysponujący linkiem. Tymczasem dostałem monit o dostęp do pliku, więc jak to jest?

                        Chyba opcja udostępniania się nie zapisała, stąd problem. Teraz powinno być dobrze. Jest?
                        Last edited by Pendragon; 04-10-2015, 18:45.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          U mnie hula.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            No bo teraz naprawiłem. Brak doświadczenia w udostępnianiu plików w takim miejscu. Niby to zrobiłem, ale się nie zapisało. Teraz widzę, gdzie na pierwszy rzut oka można to sprawdzić.
                            Kopyr, ty jesteś wydra, czy kaczka? Takie głupie określenia użytkowników wyświetlają się w tym pliku - anonimowy: wydra i anonimowy: kaczka
                            A teraz nawet jest pancernik, ale to chyba nie ten...
                            Last edited by Pendragon; 04-10-2015, 18:50.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • krew
                              Member
                              • 07-2013
                              • 37

                              Pozwoliłem sobie w tym arkuszu dopisać 2015 jako rok zakończenia działalności Browaru Mason. Źródło: https://www.facebook.com/browarmason...94062560673233

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                A teraz nawet jest pancernik, ale to chyba nie ten...
                                Się ktoś podszył... Afera! Sabotaż! Uruchomić Antoniego M.!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎