Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pegie23
    Senior
    • 08-2004
    • 227

    Jest też w Warszawie nowy kontraktowiec Browar Arnulf, warzą w BeerLabie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      Bulkers chyba poszedł do piachu?
      Ostatni wpis na fb z listopada.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Projekty Folvark oraz Folwark Piwny to też przeszłość?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Ten Patus z Brzeska to chyba tylko domowy?
          Usuwam go z listy.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            Przez sobotę i niedzielę mocno popracowałem nad plikiem browarów kontraktowych.
            Braki są głownie w nazwiskach piwowarów.
            Efektem jest też pojawienie się kontraktowców na Piwnej Mapie Polski, której niedługo stuknie 50.000 wejść (ostatnio 300 dziennie).
            Last edited by Pendragon; 20-06-2016, 09:48.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Odwaliłeś po raz kolejny na pewno w cholerę dobrej roboty Pendi ale czy mapowanie kontraktowców ma sens ? Hmmmm
              Nie wiem czy opierałeś się na adresach ich siedzib tzn gdzie jest zarejestrtowana ich działaność gospodarcza czyli (np) w jednym z mieszkań w bloku na peryferiach Tarnowa czy gdzie fizycznie warzą ale to też mogą (i wielu robi) w kilku różnych browarach a to zmienia się często zależnie od dogadania się na kolejne warki z konkretnymi browarami. Niewielu jest na stałe uwiąznane jakimiś umowami z konkretnym browarem. Obawiam się że samo już wykonanie a później aktualizowanie to będzie jakiś koszmar.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Kilka lat trwało, aż się przemogłem. Stwierdziłem, że nie można ignorować rzeczywistości, a mapie brakuje istotnego fragmentu rynku. Są na osobnej warstwie - kto nie chce może ją wyłączyć Obrałem zarejestrowaną siedzibę firmy (jeśli taką znalazłem) i jest to wyraźnie zaznaczone.
                Nie chodzi tu o pokazanie skąd browar jest, tylko o linki do www, facebooka i ratebeera, no i gdzie warzy - o taką bazę wiedzy.
                Sam się już w tym pogubiłem i prawdę mówiąc przestałem z tego powodu obserwować nowości i zmiany. Z takim przewodnikiem będzie mi łatwiej. I wierzę, że nie tylko mnie.

                Dodam jeszcze, że kontrakty pojawiły się także na mapie browarów czeskich.
                Last edited by Pendragon; 20-06-2016, 11:37.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • pegie23
                  Senior
                  • 08-2004
                  • 227

                  Jest nowy Browar WhyDuck warzący w Wąsoszy

                  Comment

                  • Gienek89
                    Junior
                    • 10-2015
                    • 3

                    Browarem kontraktowym jest też "Browar Spółdzielczy" z Pucka (Pomorskie). Ich piwo jest dostępne w regionalnych pubach oraz w ich pubie w Garnizonie (ul. Grunwaldzka, Gdańsk). Mają super piwo malinowe. Polecam
                    Gienek

                    Comment

                    • fidoangel
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 3489

                      @Gienek, następnym razem zanim coś napiszesz to poszukaj troszkę więcej wiadomości. Choćby tu na tym forum.

                      Last edited by fidoangel; 03-08-2016, 13:49.
                      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Gienkowi pomyliły się browary. Zapewne chodziło o gdyńskiego Hopkinsa, który uwarzył kontraktowo w Pucku owocową pszenicę. Nie wiem czy tam były maliny, ale całkiem jest to prawdopodobne.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gienek89 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Browarem kontraktowym jest też "Browar Spółdzielczy" z Pucka (Pomorskie).
                          Skoro jest kontraktowym browarem to w którym browarze warzy swoje piwa?
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Gienio nie za bardzo w temacie. Browar w Pucku to browar z krwi i kości co osobiście sprawdziłem.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9731

                              W sumie szkoda. Byłby to chyba pierwszy Zlot w browarze kontraktowym .

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19165

                                A jak to jest z Browarem Sandomierz? Na FB pisali, że kontraktują w Wojkówce, ale na mapie Pendiego jest jako dopiero do uruchomienia? W pliku też go nie ma.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎