Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Buduje własny, do tego czasu kontraktuje.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • kaczka116
      Senior
      • 10-2015
      • 1350

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      A jak to jest z Browarem Sandomierz? Na FB pisali, że kontraktują w Wojkówce, ale na mapie Pendiego jest jako dopiero do uruchomienia? W pliku też go nie ma.
      W Twiggu tez warza. Buduja ale gdzie? Bo nic nie pisza albo jestem slepy. Cos slyszalem, ze pod Sandomierzem gdzies ma powstac

      Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
      Untappd

      Comment

      • pegie23
        Senior
        • 08-2004
        • 226

        Powstała nowa inicjatywa whisker.beer realizowana w Wąsoszu

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
          Cos slyszalem, ze pod Sandomierzem gdzies ma powstac
          We wsi Rzeczyca Mokra.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • pegie23
            Senior
            • 08-2004
            • 226

            Do grona kontraktowców dołączył Browar Koneser z Lublina, warzą w Kaszubskim

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Nie wiem dokładnie jak to jest ale kontraktowiec Polska Duma warzący w BeerLabie Łoziska stworzył i zarejestrował swoją drugą wersję czyli We Will Rock You. Oba kontraktowce (sp. z o.o.) mają swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Zgoda i oba warzą w Łoziskach.
              Ten drugi właśnie w ostatni weekend zadebiutował 4 piwami na festiwalu mazowieckiego kraftu.
              Oba podmioty miały to samo stanowisko i oferowały piwa z obu kontraktowców.
              Jak zrozumiałem z rozmowy na miejscu, nieco pomiędzy wersami, stwierdzili że ety kontraktowca PD są za bardzo w ówczesnym modnym wśród prawików trendzie patriotycznym. To mogło by nie spodobać się lewakom i hipsterom dla których stworzyli WWRY którego piwa są w klimatach hardrockowo-heavymetalowym.
              Ot taka biznesowa poprawność
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Plik się rozrasta, ale wciąż dużo luk. Tak ciężko się przyznać do własnego piwa czy browar.biz jest faux pa?

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12118

                  Bazyliszek w pliku jest jako zamknięty projekt. Coś mi umknęło?

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Bazyliszek od mniejwięcej początku 2015 roku jest samodzielnym browarem. Przejał Natolin w którym wcześniej warzył Artezan.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Plik się rozrasta, ale wciąż dużo luk. Tak ciężko się przyznać do własnego piwa czy browar.biz jest faux pa?
                      Serio pytasz? Ostatni news z 20.08.2015, relacja z 24.03.2015, czy jeszcze starsza ankieta. Powiedz mi po co nowy kontraktowiec miałby inwestować czas w aktywność tutaj? Jaka byłaby z tego korzyść, której nie miałby poprzez fb i blogi?
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        Nie udało mi się porozumieć z piszącymi newsy (odpłatnie) w kwestiach terminowości i systematyczności działań, więc działy się same nie aktualizują. Jest forum i tak jak na początku tak i teraz jest to serce tego miejsca. Do Portery.pl Mason straciłeś sam serce i nawet mi nie raczyłeś powiedzieć że rezygnujesz. A korzyścią działania tutaj jest choćby dotarcie do osób siedzących w temacie piwnym ale nie koniecznie korzystających z fejsa (a nie każdy ma ochotę dzielić się swoją prywatnością z Zuckerbergiem i spółką).
                        Last edited by ART; 03-09-2016, 12:36.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          A korzyścią działania tutaj jest choćby dotarcie do osób siedzących w temacie piwnym ale nie koniecznie korzystających z fejsa (a nie każdy ma ochotę dzielić się swoją prywatnością z Zuckerbergiem i spółką).
                          Ani z Untappd, RateBeer, Polski Kraft, YouTube, Tripadvisor i piwnych blogów. Zresztą jak bardzo b.biz dociera do ludzi można wywnioskować choćby z ilości ocen piw, opisów lokali, czy właściwie jakichkolwiek aktywności.
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            Rozumiem, że masz jakiś osobisty uraz.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                              Serio pytasz? Ostatni news z 20.08.2015, relacja z 24.03.2015, czy jeszcze starsza ankieta. Powiedz mi po co nowy kontraktowiec miałby inwestować czas w aktywność tutaj? Jaka byłaby z tego korzyść, której nie miałby poprzez fb i blogi?
                              Mnie chodziło o uzupełnienie pliku, który nie jest na browar.bizie. Jest zewnętrznie umieszczony, by każdy mógł go anonimowo/prawie anonimowo edytować. Jeśli znasz lepsze źródło informacji o tym kto stoi za browarem kontraktowym, a jeszcze lepiej kto odpowiada za receptury (dziś piwowarzy kontraktowi nawet nie przyjeżdżają do browarów warzyć piwa) ...to słucham!

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Rozumiem, że masz jakiś osobisty uraz.
                                Źle rozumiesz.

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jeśli znasz lepsze źródło informacji o tym kto stoi za browarem kontraktowym, a jeszcze lepiej kto odpowiada za receptury (dziś piwowarzy kontraktowi nawet nie przyjeżdżają do browarów warzyć piwa) ...to słucham!
                                A próbowałeś kontaktować się z browarami bezpośrednio? Albo podrzucić to np. docentowi, żeby podlinkował u siebie na FB?
                                Last edited by Mason; 03-09-2016, 13:48.
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎