Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
    nie używam gimbusiarskich zwrotów na codzień, MASZ MNIE. I co, drzesz teraz łacha ze mnie czy lache?
    swoją drogą, dorośli ludzie tu podobno siedzą...
    Też nie używam. Co to znaczy gimbusiarski? Autosanem tez nie jeżdżę.
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      Proszę nie kontynuować wątków pobocznych i darować sobie osobiste przytyki. Kolejne posty nie na temat
      pójdą tam, właśnie tam, gdzie nie mają... a przepraszam, to inna piosenka, w każdym bądź razie upraszam wszystkich o tonowanie wypowiedzi i danie ujść złym emocjom przy innych niż pisanie na forum czynnościach.
      Last edited by ART; 23-12-2013, 14:53.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        w każdym bądź razie
        podobno to błąd kopyra już nauczyli polszczyzny
        Ja się uczę przy okazji

        Last edited by dlugas; 23-12-2013, 15:55.
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • Kemp
          Senior
          • 03-2002
          • 357

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
          ... Zgadnij co ta sama widownia zrobiłaby z Tobą gdybyś pokazał jej swoją wąsatą facjate w głupkowatej czapce pouczając wszystkich dookoła...
          Tak się składa, że szanuję Krzysia za zawsze realistyczne (chociaż czasem ostre) spojrzenie na rzeczywistość, szacunek do formy wypowiedzi, żelazną logikę i piętnowanie głupoty!
          Kemp

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            howser: oba rodzaje butelek mają jakieś zdobienia a to podobno osłabia je i przy piwach przegazowanych będą zwiększały prawdopodobieństwo granatów.
            Krzysiu: Skąd wywlokłeś teorię, ze zgrubienie szkła je osłabia?
            howser: Kopyr o tym opowiadał.
            Co prawda nie z bloga, ale nie wiedziałem, gdzie to wsadzić, a wydało mi się godne szerszego zaprezentowania - rozmowa w tym temacie: http://www.browar.biz/forum/showthre...29#post1160529
            Last edited by Krzysiu; 26-12-2013, 22:57.

            Comment

            • barsliw
              Senior
              • 08-2013
              • 289

              Na moje oko to chyba delikatna zazdrość się tu wkrada. Nie jestem wyznawcą blogu Tomka,ale jeśli ktoś uważa że wie więcej na tematy piwne nic nie stoi na przeszkodzie w założeniu bloga konkurencyjnego. Różnijmy się mądrze.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Musiałbym mieć sześćdziesiąt sześć blogów na różne tematy, a nie mam na to ochoty, zajmować sie wyłącznie prostowaniem głupot, które ktoś wygłasza. A to, co zamieściłem, to tylko skromny przyczynek do tezy, że kopyr ma nie słuchaczy, a wyznawców.

                Comment

                • coldfire
                  Senior
                  • 01-2008
                  • 374

                  Kopyr czasem się myli, czasem mówi trochę fanatycznie na co zawsze zwracam uwagę w komentach, ale Krzysiu jak i wiele innych osób na tym forum robi się na Jezusa a pieprzy o fanatykach Kopyra. Dlatego to miejsce olałem i ograniczam się do sporadycznego czytania recenzji lub napisania jakiejś. Niezdrowa atmosfera nigdy nie sprzyja.
                  Last edited by coldfire; 27-12-2013, 19:00.
                  Piwa i pacierza nie odmawiam

                  Comment

                  • wch
                    Junior
                    • 12-2013
                    • 20

                    Ha i nawet tu dotarło polskie piekiełko

                    Comment

                    • Pess09
                      Senior
                      • 12-2013
                      • 284

                      Oj, widzę tyle zazdrości na tym forum. Jest tu tyle niepotrzebnej i bezpodstawnej zawiści spowodowanej tylko tym że ktoś się wybił, jeśli zyskał więcej publiczności w ostatnim czasie to znaczy że jego materiał jest wykonany dobrze i w sposób ciekawy. Co jest w tym złego? Ja nie wiem sami sobie musicie odpowiedzieć na to pytanie...

                      Comment

                      • franekf
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 944

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pess09 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Oj, widzę tyle zazdrości na tym forum. Jest tu tyle niepotrzebnej i bezpodstawnej zawiści spowodowanej tylko tym że ktoś się wybił, jeśli zyskał więcej publiczności w ostatnim czasie to znaczy że jego materiał jest wykonany dobrze i w sposób ciekawy. Co jest w tym złego? Ja nie wiem sami sobie musicie odpowiedzieć na to pytanie...
                        Tak w dniu rejestracji od razu całą tą zazdrość zauważyłeś?
                        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                        Piwny Janusz bez Teku

                        Comment

                        • sergioP
                          • 09-2005
                          • 1261

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pess09 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oj, widzę tyle zazdrości na tym forum...
                          ...że aż musiałem się zarejestrować i wyrazić swoją opinię w pierwszym poście jeszcze przed wypełnieniem profilu i zanim się przedstawię.

                          To nie zawiść, to nie zazdrość - to hejt i darcie łacha w najczyściejszej postaci.
                          To forum jest ZUE!
                          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                          - ???
                          - ...napiłbym się piwa.

                          ------------------------------------------
                          Dzień dobry panu.
                          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                          Comment

                          • wch
                            Junior
                            • 12-2013
                            • 20

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tak w dniu rejestracji od razu całą tą zazdrość zauważyłeś?
                            Więcej dystansu by się przydało , oj więcej . Twoja odpowiedź potwierdza niestety regułę tego forum .......

                            Comment

                            • franekf
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 944

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wch Wyświetlenie odpowiedzi
                              Więcej dystansu by się przydało , oj więcej . Twoja odpowiedź potwierdza niestety regułę tego forum .......
                              Muszę trzymać dystans, bo jad by mi laptopa zalał.
                              A kolegom polecam trochę odczekać z pouczaniem innych, bo tak już w pierwszym miesiącu?
                              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                              Piwny Janusz bez Teku

                              Comment

                              • cap-n-go
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 273

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wch Wyświetlenie odpowiedzi
                                Więcej dystansu by się przydało , oj więcej . Twoja odpowiedź potwierdza niestety regułę tego forum .......
                                Pusty śmiech mnie ogarnia. O czym ty pleciesz? Nie byłoby żadnego kopyra bez 'tego' forum i tych strasznych 'reguł'.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎