Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    BlablablaBLAAABLAAA!!!!!! Myślę, że to merytoryczna wypowiedź w tym temacie
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      Ja do Ciebie Kopyr mam żal, że w warunkach totalnej dominacji koncernów podjudziłeś ludzi przeciwko BRJ. Zdaję sobie sprawę z mankamentów BRJ, ale ocena ogólna działań Marka Jakubiaka jest zdecydowanie pozytywna. Dobrze wiesz, że dużo ludzi Cię ogląda; popełniłeś wg mnie błąd, i to duży.
      Last edited by yoda79; 30-05-2014, 20:21.

      Comment

      • Ronoaro
        Senior
        • 04-2013
        • 160

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        BlablablaBLAAABLAAA!!!!!! Myślę, że to merytoryczna wypowiedź w tym temacie
        "Lasciate ogni speranza, voi ch’entrate."

        Trzeba przyznać, że zrobienie przysłowiowych "z igieł widły" świetnie wyszło Kopyrowi. Cała afera została- nieco pomimo jego zamiaru- nadmiernie rozdmuchana i wyolbrzymiona. Jedni się śmiertelnie obrazili na pana Jakubiaka, że gwałtem i przemocą ograbia z receptury piwowara domowego Drudzy nieco bezkrytycznie podeszli do jego zachowania. Prawda jak zwykle jest gdzieś po środku. BRJ wprowadzili klientów w błąd i wytknięcie im tego, jest jak najbardziej na miejscu, ale jakieś tumulty i bojkoty browaru/ów to żenada i przesada. Chociaż niektórzy na tym forum chyba lubią różnego rodzaju bojkoty i kanapowe afery... Nieprawdaż?

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Wcześniej Kopyr zrobił nagonkę na Ambera, w tym roku wypadło na Ciechana. Grupa Żywiec stanowczo powinna mu podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji.

          Comment

          • tmspoko
            Senior
            • 09-2009
            • 207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            Kto komu zrobił świństwo ? Dziełak Ciechanowi czy odwrotnie ?
            Nie uważam, że ktoś komuś zrobił świństwo. Albo Grand Prix i Dziełak - albo inna nazwa. Inaczej to świństwo - w kategoriach moralnych oczywiście.
            TMspoko

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12201

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
              Wcześniej Kopyr zrobił nagonkę na Ambera, w tym roku wypadło na Ciechana. Grupa Żywiec stanowczo powinna mu podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji.
              Naprawdę sprawia Ci to przyjemność? tak nakręca temat piwa, że jesteś skłonny schylić się do tak niskiego poziomu bzdurnych insynuacji. Może to dobrze, bo to świadczy, że nie masz innych problemów, jesteś zdrowy, nikt z Twoich bliskich nie umiera i macie dostatnie życie. Kiedyś z takiej perspektywy zobaczysz, jak gówniana jest tego typu dyskusja i jak bezsensowna.

              Comment

              • duvel88
                Senior
                • 12-2012
                • 134

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie piję z takiego gównianego kieliszka.
                chyba pierwszy raz popieram tego typa ale chyba nie zrozumiałeś przekazu - Kopyr z "tym kieliszkiem" vs you przebrany za żołnierzyka MTV wybierała kontrowersyjne pary i to miałem na myśli

                Comment

                • Browar_Jezyce
                  Senior
                  • 10-2010
                  • 131

                  Problem z kopyrem jest taki, że dysponując potężną jak na polskie warunki społecznością i mając za sobą niemało klakierów poczuł się rozgrywającym. On mediuje w sprawie GP2013, on dzwoni do Jakubiaka, on nagłaśnia. To jak z jego kilkoma happeningami politycznymi na vlogu - co ma kuźwa polityka do piwa? Po cholerę to mieszać? Ale jak widzisz, że dzień w dzień ludzie są za tobą, to zaczynasz wierzyć w to, że możesz być autorytetem nie tylko w dziedzinie piwa. Doszliśmy do takich absurdów, że admini fanpage'y browarów rzemieślniczych usuwają w pośpiechu wszelkie polemiczne komentarze odnoszące się do kopyra, żeby tylko się nie narazić vlogerowi. Byłem świadkiem takiej sytuacji i było to żenujące. Nigdy nie jest dobrze, gdy prawie cały potencjał opiniotwórczy jest w ręku jednego człowieka. Monopol zawsze szkodzi, ale to ludzie go stworzyli, a nie kopyr, on nie musi za to nikogo przepraszać.
                  Birofile - vlog o piwie
                  Birofile na Facebooku

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Naprawdę sprawia Ci to przyjemność? ..
                    Na jakiej podstawie osądzasz, co mi sprawia przyjemność ?

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12201

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na jakiej podstawie osądzasz, co mi sprawia przyjemność ?
                      "?" na końcu oznacza pytanie, to nie osąd. Tak czy owak kłamliwe oskarżanie kogoś o to, że otrzymuje pieniądze, za niszczenie kogoś to zwykłe ... (bo oczywiście nic Ci nie wiadomo na temat otrzymywania pieniędzy przez Kopyra od Grupy Żywiec za niszczenie grupy browarów M. Jakubiaka). I nie ważne są Twoje emocje towarzyszące temu co robisz. To jest podłe. Mam jedynie nadzieję, że w sytuacji gdybyś również publicznie miał powtórzyć to co twierdzisz, podpisując się z imienia i nazwiska, to na taką podłość zabrakłoby Ci odwagi...

                      Nie zamierzam dyskutować już z Tobą na ten temat.

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                        "?" na końcu oznacza pytanie, to nie osąd. Tak czy owak kłamliwe oskarżanie kogoś o to, że otrzymuje pieniądze, za niszczenie kogoś to zwykłe ...
                        Wniosek godny idioty. Nic takiego nie twierdziłem. Sugeruję jedynie, że Kopyr otrzymując pieniądze od GŻ nie jest obiektywny, akurat nie atakuje tych, co mu płacą pieniądze, w tym przypadku GŻ i ma przyszłościowo potencjał finsnsowy za atakowanie konkurencji GŻ.

                        Nie zamierzam dyskutować już z Tobą na ten temat.
                        Ale. mnie przykrość spotkała. Jak ktoś ma braki w głowie, to najlepiej plunąć komuś pomyje i zakończyć dyskusję.
                        Last edited by emes; 30-05-2014, 21:34.

                        Comment

                        • smaky78
                          Member
                          • 11-2012
                          • 50

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
                          Monopol zawsze szkodzi, ale to ludzie go stworzyli, a nie kopyr, on nie musi za to nikogo przepraszać.
                          Za monopol Kopyra odpowiadają tylko ci którzy nie zdecydowali się jeszcze podjąć wyzwania w takiej formie jaką uprawia czyli piwnego videobloga, lub robią to nieudolnie.

                          Comment

                          • Browar_Jezyce
                            Senior
                            • 10-2010
                            • 131

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smaky78 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Za monopol Kopyra odpowiadają tylko ci którzy nie zdecydowali się jeszcze podjąć wyzwania w takiej formie jaką uprawia czyli piwnego videobloga, lub robią to nieudolnie.
                            Jasne, to też jest jedna z przyczyn. Na mnie też trochę odpowiedzialności spada, ale moje założenia odnośnie vloga są po prostu zupełnie inne. Bardziej interesuje mnie formuła vloga konsumenckiego niż eksperckiego. Nie każdy jest sędzią PSPD i piwowarem, ale to nie znaczy, że nie ma się odzywać Tyle że w przypadku Kopyra jest trochę jak z Tepsą. Był długo pierwszy i jedyny, przez co każdemu konkurentowi jest trudniej. Do tego społeczność Kopyra jest specyficzna i wiele osób nie potrzebuje żadnego innego vloga/bloga, aby czuć się poinformowanymi.
                            Birofile - vlog o piwie
                            Birofile na Facebooku

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2003
                              • 12201

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wniosek godny idioty. Nic takiego nie twierdziłem. Sugeruję jedynie, że Kopyr otrzymując pieniądze od GŻ nie jest obiektywny, akurat nie atakuje tych, co mu płacą pieniądze, w tym przypadku GŻ i ma przyszłościowo potencjał finsnsowy za atakowanie konkurencji GŻ.


                              Ale. mnie przykrość spotkała. Jak ktoś ma braki w głowie, to najlepiej plunąć komuś pomyje i zakończyć dyskusję.

                              Idioty?, kto to napisał każdy widzi:

                              "Grupa Żywiec stanowczo powinna mu podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji"

                              a teraz już "przyszłościowo potencjał finsnsowy za atakowanie konkurencji GŻ."

                              to kto kogo robi idiotę?

                              Pytanie brzmi czy podpiszesz się imieniem i nazwiskiem pod napisanym przez siebie zdaniem:


                              "Grupa Żywiec stanowczo powinna mu podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji"

                              Moim zdaniem nie stać Cię już na taką "odwagę"

                              Najpierw moje pytanie interpretujesz jako tezę. Gdy napisałem, że piszesz podłe rzeczy, napisałeś że "jak ktoś ma braki w głowie, to najlepiej plunąć komuś pomyje".

                              To ty wylewasz paskudne oskarżenia i jak ktoś Ci na to zwraca uwagę, to nagle zgrywasz ofiarę, no chyba że masz dowody, na to że "Grupa Żywiec stanowczo powinna mu [Kopyrowi] podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji"które potwierdzić możesz swoim nazwiskiem. Masz?

                              plunąć pomyje

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...Grupa Żywiec stanowczo powinna mu podnieść apanaże za zwalczanie konkurencji.
                                Łopatologicznie wyjaśnię to sformułowanie, bo tu widzę, że jeden mędrzec się na tym wyłożył. Określenie "powinna mu podnieść apanaże" nie musi się odnosić do tego, że mu płacili wcześniej za zwalczanie konkurencji, tylko płacili np. za wykłady, ale w sytuacji za didatkowe zasługi można mu je podnieść za usługi dodatkowe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎