Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.05.10-12 - X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i IV Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #31
    Butelki - są, ale nie dominują. Największy wybór oferowała do tej pory Piwiarnia Żywiecka - myslę, że prawie całą ówczesną swoją ofertę, czyli z 50-60 marek, głownie niemieckich. Cen nie pamiętam, bo mnie nie interesowały.

    Beczki - listę masz dostępną, z czasem będzie dokładniejsza, sam ocenisz czy będą "gratki".
    Piwa lane są do festiwalowego kufla, który możesz kupić przy wejściu i w kilku innych punktach. Jest ich dużo, ale w niedzielę już ich raczej nie kupisz. Mogą skończyć się już w sobotę wieczorem (szczyt oblężenia zaczyna się w sobotę ok. 16). Kufle mają podziałki 0,2 i 0,5 - i w takich pojemnościach piwa są serwowane. Jeśli się dogadasz, to zapewne w niektórych stoiskach naleją i 0,1. Dla tych którzy nie chcą kupić szkła są przygotowane kubki plastikowe, ale trzeba za nie zapłacić. W zeszłym roku było to chyba 50 groszy.

    Szkło - nie widziałem, by jakiś browar sprzedawał birofilia, ale też się tym nie interesowałem.
    Ulotki były, ale czy coś więcej?

    Tani nocleg z dobrym dojazdem na festiwal - Trio i Solo - dojazd z nich do Leśnicy tramwajami 10 i 20.
    Last edited by Pendragon; 26-03-2013, 10:04.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Tani nocleg z dobrym dojazdem na festiwal - Trio i Solo - dojazd z nich do Leśnicy tramwajami 10 i 20.
      Oprócz wymienionych, hotel Ibis Budget przy stadionie reklamuje się teraz niskimi cenami (80 zł za pokój 1-osobowy). Znajduje się przy ulicy Lotniczej, którą jeżdżą tramwaje do Leśnicy, więc dojazd na Festiwal byłby wygodny.
      Last edited by chemmobile; 26-03-2013, 10:08.
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika acjon Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy wiadomo już kiedy i o której godzinie będzie spotkanie piwowarów w lochach? Nie znalazłem nigdzie takiej informacji.
        W godzinach podobnych do tych w zeszłym roku, ale dokładnego planu jeszcze nie mamy - jak się pojawi, będzie na stronach w zakładce: Program

        Dziękuję kolegom za wyręczenie mnie w odpowiedziach na pytania Chmielnickiego. Dodam, że jeśli chodzi o birofilia, to niektóre stoiska oferują szkiełka, pewnie sporadycznie się trafią też ety i podstawki, ale nie jest to monitorowane przez organizatorów, zatem nie wiem, co będzie w tym roku.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #34
          To ja mam w takim razie pytanie w jakich godzinach będzie sie odbywał festiwal?

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
            Oprócz wymienionych, hotel Ibis Budget przy stadionie reklamuje się teraz niskimi cenami (80 zł za pokój 1-osobowy). ...
            To jest warte rozpatrzenia, bo np jedynka w Trio kosztuje 69 z warunkami trochę jak akademik, łazienki i prysznice na korytarzu. W Ibisie mamy za 80 zł pokój hotelowy, a w nim prysznic, toaletę, WIFI i telewizor. Do tego ten hotel leży dwa razy bliżej zamku niż Trio, a to jest tak chyba ok 20 minut krócej na dojeździe tramwajem. A różnica w cenie raptem 11 zł.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #36
              Zaprawdę powiadam Wam, jak będzie ustalony program godzinowy, będzie on dostępny w zakładce "Program". Orientacyjnie zapewne jak rok temu: piątek 16.00-23.00, sobota i niedziela 12.00-23.00.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #37
                Jak to będzie z wstępem osób na Warsztaty które nie będą wystawiać swego piwa do degustacji?
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #38
                  Gdzieś o tym pisałam - wstęp będzie na zapisy, ograniczony do 100 osób. Koncepcję dopiero opracowuję, ale prawdopodobnie będzie to zgłoszenie przez internet, potem opłata za pin - wejściówkę, który będzie do odbioru na podstawie listy w Biurze Festiwalu. Myślę o takim pinie, jak rok temu był dla uczestników, tylko w innym kolorze, żeby było wiadomo, że to goście.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #39
                    Nie wiem, czy gdzieś nie przeoczyłem informacji, ale interesuje mnie taka kwestia:
                    Czy w tym roku przewidziany jest jakiś nocleg w podziemiach?
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Przegapiłeś - jest w pierwszym poście w tym temacie
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przegapiłeś - jest w pierwszym poście w tym temacie
                        Czas zmienić okulary dzięki
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czas zmienić okulary dzięki
                          W przeciwsłonecznych będziesz jeszcze mniej widział

                          A żeby nie być całkiem obok tematu, to zgłaszam swoją absencję
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #43
                            A jak z gastronomią ? Poprzednio były stoiska, ale w dość ograniczonej ofercie. Przydałyby się lepiej zaopatrzone gastronomiczne stoiska, poprzednio zanim jechałem na FDP jadłem w wietnamskiej knajpie przy Trio. Nie lepiej dać parę stanowisk jakimś dobrym punktom gastronomicznym, żeby na terenie FDP, a nie w innych miejscach zostawiać kasę też za gastronomię ?

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #44
                              100 metrów od wyjścia jest (przynajmniej rok temu jeszcze był) bar mleczny, z którego za namową kilku osób skorzystałem i to był dobry wybór.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                100 metrów od wyjścia jest (przynajmniej rok temu jeszcze był) bar mleczny, z którego za namową kilku osób skorzystałem i to był dobry wybór.
                                Na samym tereni są kiełbaski, bigos, oscypki. Poza w barze mlecznym smaczne posiłki, podobnie w restauracji oddalonej dwie minuty od terenu.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎