Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nymburk, Postřižinské Střízlík

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Nymburk, Postřižinské Střízlík

    Butelka 0,5 litra, alkohol 0,5%, kapsel firmowy browaru
    Kolor - złoty, klarowny
    Piana - drobna, średnio wysoka, niezbyt trwała
    Zapach - słodowy podpalany
    Gaz - okey
    Smak - wyraźny palony słód, lekki chmiel, średnia słodycz i goryczka
    Poprawne ba piwo

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4945 - moje 2416 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Dziwny zapach ma to piwo i posmak pozostający po przełknięciu, również dziwny jest.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • KDWG
        Senior
        • 03-2014
        • 143

        #4
        Kolor - Złocisty
        Piana - jaka piana? Cieniutka warstewka, która w mgnieniu oka znika.
        Zapach - słód, masełko i coś jakby sosna/sok z brzozy (?).
        Smak - słodowy, chmiel na granicy wyczuwalności, dużo mocniej przebija się wspomniany sok z brzozy lub coś na kształt syropu na gardło. Goryczka też ma taki ulepkowaty, syropowy charakter.
        Wysycenie - ok.
        Opakowanie - Estetyczne, kontry brak, staruszek na etykiecie jakby skądś znajomy. Kapsel firmowy, ale zmasakrowany. Porysowany, wytarty i w ogóle.

        Wypijalne, ale jeśli chodzi o ogólne odczucia, to raczej w kierunku stanów średnich niż czegoś więcej. Dość specyficzne, szczególnie smakowo, piwo.
        So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎