Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Neptune Wyświetlenie odpowiedzi
    A że zachęcali do bojkotu... w Polsce mamy (podobno) wolność słowa.
    To pewnie zgodzisz się, że w ramach wolności słowa mogę cię publicznie zwyzywać, oczernić i zmieszać błotem?
    Wg Jakubiaka publiczne nawoływanie do bojkotu w tym przypadku spełnia definicję nieuczciwej konkurencji:
    http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/21...ze-nasz-wywiad
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • annetka
      Senior
      • 03-2003
      • 120

      Na oficjalnym profilu fb Marka Jakubiaka opublikowano oświadczenie w tej sprawie:

      Oświadczenie w sprawie wezwania do zapłaty warszawskiej klubokawiarni.

      Niszczenie polskiego produktu oraz nakłanianie do społecznego bojkotu i nawoływanie konsumentów, aby nie kupowali i wylewali piwo Ciechan jest działaniem niezgodnym z prawem.

      Zaproszenie osób opiniotwórczych do akcji publicznego wylewania piwa Ciechan miało na celu zdeprecjonowanie wysokiej pozycji marki wypracowanej rzetelną pracą wielu ludzi, którzy swoje życie związali z browarnictwem, jak również propagowaniem określonego typu poglądów i promocji samej klubokawiarni, a w konsekwencji próbę uzyskania korzyści handlowych na rzecz tego lokalu.

      Stając w obronie interesów polskiego przedsiębiorstwa, a także produkowanych w nim marek piwa wraz z polskimi tradycjami piwowarskimi nie zgadzam się na niszczenie, jak i nakłanianie do niszczenia produktu oraz wizerunku marki.
      W państwie demokratycznym każdy obywatel ma prawo do wyrażania swoich poglądów, również przedsiębiorca. Bojkot produktów firmy za prywatne opinie jej właściciela jest przejawem nietolerancji i brakiem szacunku dla owoców pracy ludzi zatrudnionych w tym przedsiębiorstwie.
      Nie zgadzam się na adopcję dzieci przez homoseksualistów. Odmienne poglądy nie mogą być jednak wytłumaczeniem czynów niezgodnych z prawem, dlatego wraz z zarządem spółki Browary Regionalne Jakubiak zdecydowaliśmy się na podjęcie kroków prawnych.

      Marek Jakubiak, Prezes Grupy BRJ i właściciel Browaru Ciechan





      Neptune czy widzisz różnicę między niepolecaniem produktu znajomym, a zwoływaniem wszystkich możliwych mediów i demonstracyjnym wylewaniem oraz nakłanianiem do bojkotu produktu?
      warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Neptune Wyświetlenie odpowiedzi
        Uważam, że Jakubiak przesadził, albo chce jeszcze bardziej nakręcić całą akcję. Może ma nadzieję, że po kilku kolejnych bojkotach sprzedaż jeszcze wzrośnie.
        W języku marketingu to tzw. follow up a po polskiemu proces kontynuacji.

        Tu jednak wg mnie nie będzie już tak dobrego efektu jak poprzednio, wręcz możliwy jest efekt przeciwny, w końcu ciąganie ludzi po sądach za to, że ktoś wylał piwo które sam kupił raczej nie będzie dobrze widziane u zwykłego Kowalskiego abstrahując całkowicie od tego czy jest on za pedałami czy nie.
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Niszczenie polskiego produktu jest niezgodne z prawem? Biada gostkom kupującym maluchy, żeby je dla zabawy rozwalić gdzieś na wiejskiej drodze... Zaczynam sprawdzać miejsce produkcji zabawek i ciuchów niszczonych przez moje dzieci...

          A na poważnie, panie Marku, po co to panu? Po co? Ja rozumiem, że się można zagrzać z powodów ideologicznych, ale sam pan włożył kij w mrowisko, a teraz wskakuje pan do niego z całą firmą. Nie lepiej spotkać się z bojkoterami czy z kimkolwiek - dziennikarzami, Michalczewskim - na forum publicznym i omówić rzecz na spokojnie? Nie sądzi pan, że w ten sposób przysłuży się bardziej swojej sprawie, niż ciągając po sądach? Przecież nie poszło o poglądy, a głównie o sposób ich wyrażenia - zresztą sam pan przeprosił za formę tego wpisu.

          "Nie zgadzam się na adopcję dzieci przez homoseksualistów" - nie można było tak właśnie napisać? Ja akurat się zgadzam, ale rozumiem racje drugiej strony i uważam, że można na ten temat normalnie pogadać, jeśli się chce. A od machania szablą tylko się każdy bardziej okopie po swojej stronie barykady.

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Post bez hejtu, pedałów i faszystów?
            Żą, nie pomyliły Ci się fora?

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Żą napisał bardzo fajny post, szkoda że nie ma fejsbukowej opcji "Lubię To".

              Comment

              • jaw7
                Senior
                • 10-2012
                • 173

                [

                "Nie zgadzam się na adopcję dzieci przez homoseksualistów" - nie można było tak właśnie napisać? Ja akurat się zgadzam, ale rozumiem racje drugiej strony i uważam, że można na ten temat normalnie pogadać, jeśli się chce. A od machania szablą tylko się każdy bardziej okopie po swojej stronie barykady.[/QUOTE]

                A dlaczego miał tak napisać? Bo jest poprawność polityczna ,bo lewacy się oburzą ,bo komuś tak się wydaje? Czasami trzeba powiedzieć ważne rzeczy dosadniej.
                Zakończmy już te jałowe dyskusje bo i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji. Zajmijmy się piwem .

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  A dlaczego miał tak napisać? Bo jest poprawność polityczna ,bo lewacy się oburzą ,bo komuś tak się wydaje? Czasami trzeba powiedzieć ważne rzeczy dosadniej.
                  Nie poprawność polityczna a kultura osobista. Samo wyrażenie poglądów to dla Ciebie za mało? Trzeba jeszcze naubliżać i upokorzyć adwersarza by to coś znaczyło? Ja przecieram oczy jak czytam takie rewelacje od dorosłych ludzi.

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2768

                    Przestańcie z łaski swojej w tym temacie zajmować się duperelami, które przesłaniają tak naprawdę poważne sprawy związane z BRJ.
                    Wie ktoś może czy BRJ kupiły już formalnie te 3 ha ziemi w powiecie zgierskim pod nową inwestycję (centrum logistyczne, rozlewnia, browar)?
                    Last edited by Pankracy; 29-10-2014, 12:28.

                    Comment

                    • sztetke
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 355

                      Dobra dyskusja, lewaki to pedały i komuniści (lesbijki są faje jak są ładne to pofantazjować można z ręką w gaciach), można dopisać dla przeciwwagi, że "prawicowe kołtuny" to faszyści, pedofile i gwałciciele pijanych kobiet.

                      Jezu, co to się porobiło, Boga nie ma.

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        Z innej beczki - czy w tym roku będzie Porter Grudniowy z któregoś z browarów BRJ? Może z kilku?

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z innej beczki - czy w tym roku będzie Porter Grudniowy z któregoś z browarów BRJ? Może z kilku?
                          Na Zlocie pan Marek zapowiadał że będzie.
                          Last edited by Promil03; 30-10-2014, 21:16.

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            Jeżeli to gdzieś już się pojawiło, to z góry przepraszam. Usłyszałem dzisiaj, że któryś z browarów grupy BRJ szykuje 3 nowe piwa, w tym orzechowe. Czy ktoś to może potwierdzić? Nie interesuje mnie to orzechowe, tylko 2 pozostałe. Ciekawe, co to może być...
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeżeli to gdzieś już się pojawiło, to z góry przepraszam. Usłyszałem dzisiaj, że któryś z browarów grupy BRJ szykuje 3 nowe piwa, w tym orzechowe. Czy ktoś to może potwierdzić? Nie interesuje mnie to orzechowe, tylko 2 pozostałe. Ciekawe, co to może być...
                              Nie spotkałem się z taką informacją, gdzie to usłyszałeś?

                              Comment

                              • Pinio74
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 3881

                                Informacja, choć nie bezpośrednio, pochodzi od przedstawiciela Ciechana. Być może jest tu jakieś przekłamanie, dlatego pozwoliłem sobie zapytać.
                                BIRRARE HUMANUM EST

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎