Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Jestem BrowarBizowiczem od ponad 7 lat i przez ten czas tylko czerpałem z tej studni wiedzy piwnej. Wreszcie postanowiłem coś dać od siebie i zdecydowałem się wspomóc nasz portal przez premiumużytkownictwo . Zachęcam wszystkich niezdecydowanych na choć takie wsparcie tej jakże słusznej idei.
Jarek72
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 21-02-2014, 13:30
Fotka Użytkownika: Petitpierre
Petitpierre Petitpierre is offline
Senior

Miejscowość: Gród bogaty
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
jakaś część pieniędzy która daje na piwo, będzie iść na takie inicjatywy
Druga strona medalu: http://www.huffingtonpost.com/2014/0...n_4723435.html Tutaj konkretny przykład na jaką inicjatywę pójdą pieniądze.

@żąleną jesteś pewien, że czytałeś dobrze program tej ówczesnej partii robotniczej?

"utrzymanie wydajności pracy rolników (...) jest podstawowym punktem programu politycznego narodowych socjalistów"

"aktualna polityka fiskalna nadmiernie obciąża rolnictwo i pragnie je zniszczyć, a naród niemiecki, a szczególnie klasę robotniczą"

"żądamy nacjonalizacji wszelkich przedsięwzięć"
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 13:30
Fotka Użytkownika: bayern71
bayern71 bayern71 is offline
Senior

Miejscowość: Milanówek
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
No nie było to raczej wydarzenie społeczne czy kulturalne ale raczej polityczne.

Mniejsza o to, mi wystarczy jak co roku 11 listopada widzę Pana Zawiszę i resztę tych panów w garniturkach w telewizorze na czele marszu - no a w dalszych rzędach tegoż marszu widać kto za nimi stoi...

Ale kazdy wybiera co chce i wolno mu - o tym napisałem juz wcześniej.
Szczerze Ci się dziwie. Tyle lat (tak jak ja zresztą) przeżyłeś w tym komunistycznym syfie i ich bronisz. Nie chwytam.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 13:38
Fotka Użytkownika: tristan_tzara
tristan_tzara tristan_tzara is offline
Senior

Miejscowość: Częstochowa/Łódź
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
Druga strona medalu: http://www.huffingtonpost.com/2014/0...n_4723435.html Tutaj konkretny przykład na jaką inicjatywę pójdą pieniądze
Tę inicjatywę akurat w pelni popieram i chętnie kupie jeśli w ogóle gdzieś znajdę. Ale gdyby ktoś na forum bojkotował Brewdoga przed to piwo, to nie sądzę że byłoby tyle płaczu przeciwników bojkotu co w tym temacie
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 14:07
Fotka Użytkownika: tomolek
tomolek tomolek is offline
Hophead

Miejscowość: Lublin
Standardowy

Przepraszam czy ja mogę bojkotować, ale bez Grand Prixa???

www.mateuszdrozdowski.pl

„Kwaśny Edi herbu Koreb
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 15:07
Fotka Użytkownika: WojciechT
WojciechT WojciechT is offline
Senior

Miejscowość: Katowice
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
Nazywanie przeciwników "faszystami" jest natomiast stałym repertuarem totalistarystów wszelkiej maści, a zaczęło się w latach trzydziestych - wtedy pierwszymi "faszystami", zasługującymi na wyeliminowanie z źycia publicznego, stali się niemiecccy socjaldemokraci, a rozprawili się z nimi narodowi socjaliści Hitlera do spółki z komunistami Thälmanna, przy pełnym poparciu Kominternu i ku ubawowi Stalina.
Słowo „faszyzm” – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak „faszyzmem” nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze.

Zdanie to pochodzi sprzed 70 lat i - jak widać - jest nadal aktualne.

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
a) popieranie narodowców równa się popieraniu ich poglądów które niejednokrotnie prowadziły do wojen, zbrodni wojennych, ludobójstwa, obozów zagłady, czystek etnicznych czy w "najlepszym" razie gett ławkowych, rozbijania szyb w "niepolskich" sklepach i dyskryminacji ludzi o poglądach choćby milimetr odstających od ichniejszych
Przypominam, że za wszelkie największe hekatomby w dziejach ludzkości odpowiadają komuniści i socjaliści, co nie przeszkadza dalej Ci ich popierać.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 15:14
Senior

Standardowy

Oho, licytacja która opcja psychopatów więcej zabiła. Ta co mniej jest lepsza pewnie
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 15:38
Fotka Użytkownika: dlugas
dlugas dlugas is offline
Senior

Miejscowość: Rzeszów
Standardowy

Oho, wystarczy tylko gdzieś się pokazać by zaczęto dorabiać do tego całą ideologię.
Nikt samego "pojawiacza" nie zapytał o zdanie czy poglądy, ale bojkot być musi :]

Bojkot Reserved był nie za mądrym posunięciem, bo sądzę, że 50% (specjalnie zaniżam) niby bojkotujących tą markę za nie płacenie podatków w Polsce samemu robi lub zrobiło wiele nie patriotycznych rzeczy.

Nie płacą abonamentu RadioTV
kombinują na ulgach podatkowych,
zwrotach VAT
Pracują na czarno,
biorą premię pod stołem
Kupują rzeczy firm "niepolskich" lub
korzystają z usług firm też nie z Polski
itp. itd.

Wymieniać można do jutra wieczora, ale bojkotujący oczywiście ostro będą bojkotować.

Kto chce niech sobie bojkotuje co chce, ale niech nie dorabia i nie upublicznia do tego jakiś cudacznych i nie sprawdzonych teorii.

Ja bojkotuję wszystko, bo koniec miesiąca, kaski mało, przeziębienie idzie w zapalenie zatok, więc ani nie pójdę kupić sweterka w Reserved, ani tez nie napiję Ciechana Lagerowego.

Za to wspieram ostro przemysł farmaceutyczny, pewnie też NIE POLSKI, ale swoje trzeba wykaszleć.
Za to do Biedronki pójdę po chusteczki i jabłka. Niby portugalski koncern, a 90% produktów ma czysto POLSKICH
i podatki też podobno płaci u nas

dlugas edytował/a post 21-02-2014 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 16:54
emes emes is offline
Nadszyszkownik Chmielowy

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Marek Jakubiak jest tu na forum tyle lat, ileś lat temu był godpodarzem zlotu Browar.bizu, a teraz z powodu jakieś jednej notki z portalu narodowców wysuwa się tak dalece nieuzasadnione opinie. Gdybym wspierał inicjatywy na rzecz jakiegoś miasta i byłoby w związku z tym jakieś spotkanie, to bym się pojawił mimo obecności na tym spotkaniu komunistów i ONR. Jakoś nie rezygnuję ze zlotów Browar.biz mimo , że się tam pojawia komunista Zythum vel VanPurRz.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:07
marekj marekj is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
Tak sobie myślę, że Marek sam się prosił o takie komentarze.

Fakt - że dając swoje nazwisko w nazwie firmy stał się poniekąd osobą publiczną.

Moim zdaniem, jak się "robi biznes" powinno się dla swojego dobra trzymać jak najdalej od polityki, zarówno tej czynnej jak i biernej - dla własnego dobra.

No ale wbrew temu co niektórzy zapewne sądzą, to wolny kraj i każdy może robić to co chce (oczywiście w granicach prawa).
Byłem na tym spotkaniu będąc zaproszonym przez organizację Narodowy Ciechanów. Nie wspieram ich działań, tak jak nie wspieram innych podmiotów politycznych. Spotkanie było ciekawe i nie żałuję tego czasu i to tyle . Browar w swojej działalności mocno wspiera finansowo sport i kulturę i nie miesza się w politykę. Autorzy tych akcji już pozdejmowali ze stron te idiotyzmy. Zastanawiam się bardzo poważnie nad ciągiem dalszym tej sprawy.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:15
Senior

Standardowy

No i do czegoś dochodzimy Jakieś oświadczenie powinno załatwić sprawę chyba.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:26
marekj marekj is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
No i do czegoś dochodzimy Jakieś oświadczenie powinno załatwić sprawę chyba.
Podobnej treści stanowisko opublikowałem na ich stronach a tu jakiś Lokal łódzki z Piotrkowskiej na żądanie sprostowania odpowiedział
"Jeśli prześle Pan do nas oficjalne oświadczenie, że ani Pan osobiście, ani Pana firma nie wspiera działań Ruchu Narodowego i odcina się Pan od oświadczeń niektórych jego przedstawicieli, którzy głoszą hasła walki z demokracją w Polsce - natychmiast zdejmiemy wpis z odpowiednią informacją na temat"

Przecież to brzmi jak ..........
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:35
emes emes is offline
Nadszyszkownik Chmielowy

Standardowy

Kuriozalne jest też to, że negując wiarygodność i poglądy narodowców przyjmuje się jako dowód i uwiarygodnia to , co piszą na swoich stronach. Pytanie, kto tu ma coś z głową, ten kto podaje subiektywne informacje, czy ten , kto ma zupełnie inne poglądy, ale wierzy w to, co napisze ten nawiedzony i subiektywny ? Odpowiedź może być też taka, że i ten i ten.

emes edytował/a post 21-02-2014 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:38
Fotka Użytkownika: dlugas
dlugas dlugas is offline
Senior

Miejscowość: Rzeszów
Standardowy

Cytat:
jak ..........
paranoja

dlugas edytował/a post 21-02-2014 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:48
Senior

Standardowy

No to może warto byłoby wysmarowac ogólne oświadczenie, wrzucić gdzieś w net i niech każdy zainteresowany sam sobie przeczyta i wyciągnie wnioski.

tristan_tzara edytował/a post 21-02-2014 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 17:49
Fotka Użytkownika: tomolek
tomolek tomolek is offline
Hophead

Miejscowość: Lublin
Standardowy

No i myślę, że na tym warto by zakończyć ten temat.

www.mateuszdrozdowski.pl

„Kwaśny Edi herbu Koreb
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 19:51
Fotka Użytkownika: chemmobile
chemmobile chemmobile is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław/Lwówek Śląski
Standardowy

Tristan, lepiej ogranicz się do bojkotu. Wysuwanie dalszych żądań wobec MJ jest żenujące
Stare 21-02-2014, 19:55
Fotka Użytkownika: EzEt
EzEt EzEt is offline
Senior

Miejscowość: Łódź
Standardowy

Od dzisiaj bojkotuję komunizujących, francuskich poetów, chyba, że napiszą jakieś "ogólne oświadczenie"
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 20:27
yoda79 yoda79 is offline
Senior

Standardowy

Hejt.biz dla niektórych zmienił się w kompromitujęsię.biz. Totalnie niektórzy odlecieli, manifesty polityczne, żądanie oświadczenia. Totalny odlot
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 20:37
Senior

Standardowy

Nigdzie nie żądam oświadczenia, tylko pan Jakubiak zastanawia się co zrobić ze sprawą to mówie co może zrobić przykładowo. Nie stosowałem żadnej formy nacisku a na samym oświadczeniu mi nie zależy za specjalnie. Więc bez nad interpretacji proszę bo jednak widać że to nie ja odlatuję i mam projekcje. Nikogo też nigdzie nie hejtuje, nie użyłem ani razu zwrotu faszysta, nie posądzilem pana Jakubiaka o nic. Nie przypominam sobie też manifestacji politycznych z mojej strony. Ba, pamiętam nawet że wycofałem się z tego wątku nie określając swojej opcji politycznej bo też takiej nie posiadam. Ale każdy widzi co chce

tristan_tzara edytował/a post 21-02-2014 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 20:49
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika EzEt Wyświetlenie odpowiedzi
Od dzisiaj bojkotuję komunizujących, francuskich poetów, chyba, że napiszą jakieś "ogólne oświadczenie"
A jeśli nie żyją już, to należy takiego oświadczenia wymagać od ich wnuków i prawnuków

Temu lokalowi łódzkiemu, cokolwiek to za twór jest (pewnie jacyś kolejni frustraci, którzy w każdym widzą "faszystę") to się chyba epoki mocno pomyliły. Z treści, który przytoczył Pan Marek wynika, że wycofają się z czegoś, co napisali i jak na razie bronią tej wersji zdarzeń zażarcie pod warunkiem, że będzie oświadczenie po ich myśli. To przecież i szantaż i groźba w jednym.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 20:52
Fotka Użytkownika: EzEt
EzEt EzEt is offline
Senior

Miejscowość: Łódź
Standardowy

Mi ten lokal jest obcy ale zaczynam się bać o Piwotekę Narodową
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 20:55
Senior

Standardowy

Popatrz, rzeczywiście, trzeba od razu zamknąć, otoczyć kordonem ZOMO, napisać, że "tyfus" czy "kwarantanna nieprawomyślnych" i zmienić nazwę na Piwoteka Kolektywna albo Squat z Piwem, względnie coś innego. Ale trzeba działać, szybko, szybko, bo się faszyzm rozpełznie po całej Łodzi.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 20:57
Fotka Użytkownika: chechaouen
chechaouen chechaouen is offline
Senior

Miejscowość: Warsiawa i tuż obok
Standardowy

Mi też dziś wyskoczył na fb (przez znajomego punka) jakiś wielki obrazek z przekreślonym logiem Cichana Wybornego i to takim przekreślonym z wypierdem. Jakaś antifa nawet, więc grubo. Wielki Ciechan Wyborny przekreślony czerwoną krechą i hasło, żeby bojkotować, bo właściciel to wspiera nazioli. Szok! Właśnie dlatego Ciechana Wybornego już nigdy nie tknę. Teraz już tylko Ciechan Lagerowy i Lwówki...

Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 21:14
Fotka Użytkownika: chechaouen
chechaouen chechaouen is offline
Senior

Miejscowość: Warsiawa i tuż obok
Standardowy

Tak już serio. Generalnie p.Marku to ten hejt netowy jest duży. Sam nie jestem przesadnie aktywny na portalach społecznościowych, a parę razy już dziś nagle dostałem tym czarnym PR-em z antify i tym podobnych. Myślę, że mocno psują popyt
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 21:25
Fotka Użytkownika: olie
olie olie is offline
Senior

Standardowy

Pytanie, ilu z tych bojkotujących wcześniej sięgało po produkty BRJ? Jeżeli tematu nie podchwycą popularne portale/media to sprawa po paru dniach powinna umrzeć śmiercią naturalną. No chyba, że pojawią się jakieś nowe sensacyjne fakty
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie