Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Litovel, Radler Malinowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Litovel, Radler Malinowy

    Po piwie miodowym, jest to kolejny produkt przygotowany przez czeski browar dla firmy Solut. Tym razem wybór padł na inny modny trunek, czyli Radlera, który ma 2,5% alkoholu. Malinowy charakter został uzyskany dzięki dodatkowi soku o smaku malinowym – jego skład za etykietą: "syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat z ekstraktem z czarnej porzeczki i marchwi, naturalny aromat malinowy."

    Ciężko doszukać się w tym piwie czegoś głębszego, gdyż całość została zdominowana przez maliny. Zapach, smak, a nawet kolor, to wszechobecna malina. O dziwo, piana nie przybrała kształtu i barwy tego owocu. Sama w sobie była drobna i nie wytrzymała mojego towarzystwa dłużej niż minutę.
    Warto odnotować prawie zupełny brak słodyczy – ledwo daje o sobie znać po przełknięciu – co jest ewenementem w przypadku Radlera.

    Trzy razy lepsze niż miodowe z Litovela – nie dałem rady przebrnąć – co oznacza, że zasłużyło na 3.
    Attached Files
  • asisko44
    Junior
    • 05-2013
    • 4

    #2
    Ja jestem kobietą i może niektórzy panowie nie będą cenić mojego zdania, jednak mnie ten radler smakuje.
    Nie lubię piwa z sokiem (typu Tyskie z sokiem, jak niektóre panie...jestem barmanką więc nie raz się załamałam) i zdecydowanie fakt, że radler z Soluta nie jest bardzo słodki to rzecz dobra, moim zdaniem. Według mnie 2,5-procentowy napój jest super na ciepłe dni, orzeźwia i jest lekki, można go wypić więcej. Zapach malinowy jest delikatny, nie cukierkowy, smak tak samo.
    Dla mnie nota conajmniej 9 na 10.

    Comment

    • asisko44
      Junior
      • 05-2013
      • 4

      #3
      Aha, i jeszcze chciałam dodać a propos składników, że np. Magnusy smakowe z browaru Jagiełło nie mają składu w ogóle na etykiecie. Pytanie co takiego niektórzy producenci piw mają do ukrycia...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎