Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

InBev Belgium, Phoenix 10% Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    InBev Belgium, Phoenix 10% Strong

    Phoenix (Imported Strong Beer)[a.10%]

    Kolor: jasny, niemalże słomkowy, klarowny, o wiele za jasny jak na taką moc [2]

    Piana: wysoka, średnio/gruboziarnista, opada umiarkowanie szybko, po 3 minutach nadal jest jednak gruby kożuch, który przed upiciem połowy zawartości szklanki niemalże nie dziurawieje [3.5]

    Zapach: słodki, słodowo-maltozowo-kwiatowy z odrobiną chmielu, wyraźnie zieje pustką i czysta wodą ale jak na takiego mózgo*eba jest całkiem przyjemny i nie zionie spirytem... tylko na początku, kiedy piwo schłodzone, dalej poza wódą dochodzi woń brudnej szmaty do podłogi [2.5]

    Smak: słodowo-cukrowo-metaliczno-alkoholowy, czyli wali blachą, jest cholernie słodki i zalatuje spirytem, chmiel trochę wyczuwalny ale goryczka znikoma, czuć syropową, maltozową słodycz, nie licząc całkiem przyjemnych nutek słodu, skupia piwo owo wszystko to czego nienawidzę w mózgo*ebach takowych, czyli mimo, że feniks na puszce mi sie podoba, zbiera mi się na rzyganie przy każdym łyku tego... tej cieczy... no ale nie nawidzę marnotrawstwa [1.5]

    Nasycenie: dużo gazu, jedyny plus [4.5]

    Opakowanie: aluminiowa, czarna puszka ze złotym feniksem i czerwonymi napisami, pomimo typowo mózgo*ebowego "dizajnu", kupowałbym to piwo dla samego feniksa gdybym miał lat 15... tera mam jednak 16 lat i takie gówniarskie, szpanerskie motywy mnie zbytnio nie jarają [4]

    Producent: Phoenix Brewery, P.O. Box 9424, 4801 LK, Breda, Holandia
    Zakupione w: C1000 w Haarlemie
    Degustowane: 23.10.2012r. ok. godz. 18:30 w Haarlemie
    Data ważności: 07/09/2013
    Numer partii: 07/06/2012 19:22
    Soundtrack: "Demons Dance Alone" by The Residents

    Click image for larger version

Name:	Phoenix 10%.jpg
Views:	1
Size:	47,7 KB
ID:	2086636
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    #2
    Nie ma takiego browaru jak Phoenix. Piwo to podobnie jak 3 Horses, Oranjeboom i kilka innych należy do koncernu United Dutch Breweries, a jest robione dla UDB przez InBev Belgium.

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie ma takiego browaru jak Phoenix. Piwo to podobnie jak 3 Horses, Oranjeboom i kilka innych należy do koncernu United Dutch Breweries, a jest robione dla UDB przez InBev Belgium.
      Tak na puszce napisali. Nie wiesz w jakim browarze?? InBev trochę ich ma.
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Niestety nie. Znalazłem te informacje na Ratebeer i jeszcze na jakiejś stronie, szukając gdzie robią piwo 3 Horses, bo na butelce był podany browar Drie Hoefijzers, o którym wiem, że kilka lat temu został zamknięty.
        Na tej stronie masz wszystkie piwa robione dla UDB, nie tylko przez InBev.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎