Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Mali

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Łódzkie, Mali

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • mikef
    Member
    • 09-2012
    • 66

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwo gotowe do oceny
    Nie ma generalnie co oceniać. To jest to samo piwo, co:

    Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


    Ale, żeby nie było, że nic do tematu nie wnoszę, to proszę bardzo:

    Piwo mętnawe. Barwa złocisto - pomarańczowa. Piana obfita, biała, drobna; opada do nikłej warstewki. Pozostają też jej bogate ślady na ściankach pokala. Nasycenie średnie do dużego. Zapach syropu malinowego. Jak się wytęży nos to i słód można wyczuć. W smaku czuć słodycz. Ten syrop o smaku malinowym dominuje. Prócz tego czuć lekki kwasek i posmak słodu. Na koniec pojawia się dość wyraźna i przyjemna goryczka, nawet w miarę długo pozostająca na podniebieniu. Aż dziwne, że udało jej się przebić przez tą słodycz. W sumie za dużo słodyczy, ale jak na opis i producenta to i tak spodziewałem się czegoś gorszego. 6,5 / 10 punktów
    Cena 1,99 zł za półlitrową puszkę.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Lekko czerwonawe złoto, ale nadal wygląda jak piwo... [3.5]
      Piana: Gęsta i intensywna jak diabli! Udało się uformować centymetrową koronkę nad kuflem! Brudzi szkło. Redukuje się do dziurawej firanki. [4]
      Zapach: Malina, pod spodem lekki słód. [3]
      Smak: Podobny: malina, lekki słód, ale potem słodkość sztucznych słodzików, następnie średni kwasek i odrobina goryczki. Słabo to wyważone. Na plus, że jednak odrobinę przypomina piwo... [2.5]
      Wysycenie: Za duże. [2.5]
      Opakowanie: Podróba Reddsów, brak ekstraktu i babskie... [2.5]
      Uwagi: Zaliczone. Jak dla mnie lepsze od Lwówka. Dla mojej mamy (która nie lubi piwa) lepszy będzie Lwówek, więc pewnie więcej nie kupię.

      Moja ocena: [2.875]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: piwa z sokiem malinowym [2.5]
        Piana: różowa, drobna, szybko opada do zera [2]
        Zapach: soku malinowego, jest dominujący [1.5]
        Smak: wstrętny, sztuczny, dominujący sok malinowy, tak naprawdę piwa nie czuć, słodkawy ulepek i nic więcej [1.5]
        Wysycenie: troszkę za dużo [4]
        Opakowanie: przeciętnej urody nic nie mówiąca puszka w czarnej tonacji [2.5]
        Uwagi: ohydztwo, nic więcej nie można o tym produkcie napisać

        Moja ocena: [1.775]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎