Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stara Zajezdnia, Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Stara Zajezdnia, Jasne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, mętny. [4.5]
    Piana: Miska, szybko opadająca do dziurawego dywanika, który utrzymuje się jednak do końca picia. Słabo oblepia szkło. [2.5]
    Zapach: Słodowy z nutą metaliczno-kwaskową. W dalekim tle - ściera. [2.5]
    Smak: Dominująca słodowość, momentami mocno chlebowa. W tle posmaki metaliczne. Goryczka na granicy wyczuwalności. [3.5]
    Wysycenie: Niskie średnie. Odpowiednie, nie zapycha. [4.5]
    Opakowanie: Kufelek 0,4 litra, no name, niedomyty (wielkie bąble gęsto na ściankach). Podkładek brak. [2]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.075]

    Comment

    • piotrpk
      Member
      • 06-2012
      • 67

      #3
      W końcu zaczęli warzyć już na miejscu, czy jest to piwo ze Spiża ?
      Warto spróbować, czy raczej szkoda zachodu ?

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, lekko mętny, w sam raz dla browaru restauracyjnego. [4]
        Piana: Biała, drobna, średniowysoka, średniotrwała. [3.5]
        Zapach: Słodowy z nutą zbożowo-chlebową, przyjemny, ale w ogóle nie czuć chmielu. [3.5]
        Smak: Tutaj podobnie - delikatny smak słodowy z domieszką chlebka, przydałby się akcent goryczkowy. [3.5]
        Wysycenie: Dość wysokie, w sumie trochę zaskakujące, jak na browar restauracyjny. [4]
        Opakowanie: Goły kufel (zgrabny, OK) i nic więcej. Kompletnie... [3]
        Uwagi: Piwo do wypicia, ale przez swoją jednowymiarowość, nawet po kilku godzinach błądzenia po Gorcach, nie wybiło się u mnie ponad przeciętność...

        Moja ocena: [3.525]

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Mocno słodowa podstawa, piana drobnopęcherzykowa, duża mętność piwa. Można powiedzieć o nim że to lager oranżadowy, jakieś odległe, ledwo wyczuwalne chmielowe nuty w smaku, ale zupełnie przytłumione.
          Im dłużej piłem, tym wydawało mi się gorsze, najpierw ulepkowate, potem jak wygazowana woda z mandarynką. Ogólnie: do niczego. Jedno z najgorszych piw, jakie piłem w browarach restauracyjnych. Nie wiem, jaka warka, ale degustowane 27.05.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4538

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Matowo żółty, jakiś taki bez życia, piwo mętne. [3]
            Piana: Biała, dość drobna ale było jej bardzo mało. Przy podaniu max 0,5 cm, potem dziurawy kożuszek i obrączka przy szkle, po chwili znikło i to. [2]
            Zapach: Mocno słodowy z silną, lekko sztuczną miodowością. [3]
            Smak: Dominuje mało przyjemna stęchło-mdła piwniczna słodowość, którą przełamuje kwaskowa nuta dojrzałych, lekko przyfermentowanych mirabelek. Goryczki brak. Gdyby nie zmętnienie, pomyślał bym że to niskobudżetowy wytwór któregoś koncernu. 0,4 l zmęczyłem ale powtórka nie wchodziła w grę. [2.5]
            Wysycenie: Niskie jak na to piwo choć akurat mi takie nie przeszkadza. [3.5]
            Opakowanie: Gruby kufelek 0,4 l bez logo, brak podkładek. Czyli kiepsko jak na minibrowar. [1.5]
            Uwagi: Pite 21.02.2015 na miejscu w browarze. Ostrzegano mnie by dać sobie spokój ale zaliczyć trzeba...

            Moja ocena: [2.65]

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4538

              #7
              Tak się prezentuje:
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎