Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MajEr, Alt

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    MajEr, Alt

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Nie jestem fanem gatunku i nie mam wielkiego doświadczenia w piciu altów (to był dopiero czwarty lub piąty, jakiego próbowałem), więc nie pokuszę się o dokładny opis ani - tym bardziej - ocenę z artomatu.

    Piłem je dwa dni temu oglądając przegraną Polaków. Na szczęście piwo było znacznie lepsze od gry naszej reprezentacji, miało przyjemny, chmielowo-słodowy smak. Zniknęło podejrzanie szybko, czyli było, jak to się mówi na tym forum, "wysoce pijalne". Piwo dosyć mętne, kolor trochę przypominał wodę, która zostaje po malowaniu farbami plakatowymi. Ciężko mi teraz napisać coś więcej - piwo nie stanowiło celu samego w sobie, a było jedynie "podkładem" pod oglądanie meczu. Nie zrobiłem notatek, więc opis skąpy

    I standardowo fotka robiona tosterem (jakiś dziwny kolor wyszedł, w rzeczywistości piwo jest jaśniejsze):
    Attached Files
    Last edited by WojciechT; 24-03-2013, 22:20.

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #3
      Barwa jasnobrązowa, kaszytanowa.
      Piana średnia, trwała, powoli opada.
      W smaku bardziej złożone, żywiczne niż alty. Goryczka wyrazista i dominująca.
      Wysycenia w sam raz.
      Bardzo dobry alt.
      Standardowa etykieta, dedykowana krawatka.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎