Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meantime, Greenwich Raspberry Wheat Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    Meantime, Greenwich Raspberry Wheat Beer

    Jest to inne piwo niż opisywane tutaj.

    Pite 4 marca 2013 r. Kupione w Marks & Spencer za 6,92 zł.

    Pojemność 0,33 l, alk. 5,0%

    Opakowanie: Przepiękna wysmukła butelka chętnie stosowana przez browar Meantime. Elegancka etykieta w kolorystyce pasującej do zawartości, kapsel standardowy dla sieci, czyli z Union Jackiem. Kontra informuje, że zastosowano koncentrat z malin, który dodano na czas leżakowania, zapewnia zaś barwę oraz słodko-kwaśne nuty owocowe.
    Kolor: Miedziany i mętny. Piękny.
    Piana: Średnio wysoka, szybko opada do niepełnej warstwy.
    Zapach: Lekki i naturalny aromat malin, słabe nuty fenolowe, leciutki banan. Tylko tyle i aż tyle, bo zapach jest naturalny i nienachalny.
    Smak: Totalne zaskoczenie. Ani śladu słodyczy (wbrew kontretykiecie), jest za to lekka cierpkość i spora kwaskowatość, całość jest bardzo wytrawna. Malina nie dominuje, ale jednak nadaje wyraźny ton. Gdy spróbowałem przestać się skupiać na kwasku, pod spodem czułem solidne, aksamitne piwo bazowe.
    Podsumowanie: Nie spodziewałem się, że aż tak mi zasmakuje. Piwo okazało się inne niż belgijskie owocowe kwasiory, ale też świetne. I tak właśnie powinno się robić tego typu trunki, a nie jak u nas – chemiczne ulepki… Podobała mi się też objętość – 0,33 l było w sam raz.
    Attached Files
    Last edited by Twilight_Alehouse; 29-03-2013, 19:22.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎