Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Akcja - bojkot piwa bez podanego miejsca produkcji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Dlaczego mam wrażenie, że jeszcze ze dwa lata temu Krzysiu by taką inicjatywę wyśmiał?

    Akcja moim zdaniem słuszna, choć trochę niszowa jak na ten etap "rewolucji piwnej". Chyba mało kto zrozumie, że można się czymś takim przejmować. Z drugiej strony Żywiec podnosi w jednej ze swoich reklam, że warzony jest niezmiennie w jednym miejscu, więc może potencjał świadomości w narodzie jest. Jednak bardziej niż o Dionizosie wspomniałbym o "warszawskim" Królewskim i "wrocławskim" Piaście, bo to już jest oszukiwanie konsumenta.

    Można przygotować stronę i bannery do niej udostępniane wszystkim chętnym (blogerom, użytkownikom fejsa itp.)

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Dlaczego mam wrażenie, że jeszcze ze dwa lata temu Krzysiu by taką inicjatywę wyśmiał?
      A skąd pewność, że specjalnie nie stworzył tego tematu by się mieć z czego śmiać?

      A co do Żywca, to przeglądając kiedyś zbiory etykiet to znalazłem taką, która wskazywała jednak na browar w Warce.
      Last edited by Pendragon; 11-04-2013, 15:22.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #18
        Ilu jest aktywnych użytkowników tego forum? 50? 100? Pewnie i tak większość z nich nie sięga po koncerniaki czy wynalazki Dionizosa. Jaki sens ma taki bojkot?

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #19
          Bo kropla drąży skałę. Poza tym czemu nie? Nawet nie trzeba będzie się ruszać sprzed komputera, to nie czasy bibuły i powielacza.

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
            Ilu jest aktywnych użytkowników tego forum? 50? 100? Pewnie i tak większość z nich nie sięga po koncerniaki czy wynalazki Dionizosa. Jaki sens ma taki bojkot?
            Reprezentacja San Marino w piłce nożnej gra w eliminacjach Mistrzostw Świata. Po co ? Jaki jest sens ?
            Last edited by Gringo; 11-04-2013, 15:55.

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #21
              Proszę bardzo, to ja zaczynam



              Czekam na inne publikacje i fanpejdż!
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                Bartek, nie śledzimy koncernów po kodach kreskowych tylko kodzie produkcji, czy jak go tam nazwać, kodzie linii rozlewniczej.
                Last edited by Pendragon; 11-04-2013, 16:11.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bartek, nie śledzimy koncernów po kodach kreskowych tylko kodzie produkcji, czy jak go tam nazwać, kodzie linii rozlewniczej.
                  Ok, dzięki, edytuję
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #24
                    To przy okazji możesz oświecić czytających jak znaleźć kod browaru. Czas odtajnić nasze badania
                    Last edited by Pendragon; 11-04-2013, 16:19.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • wrednyhawran
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1784

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      To przy okazji możesz oświecić czytających jak znaleźć kod browaru. Czas odtajnić nasze badania
                      Myślałem o tym, ale nie wiem, czy nie będą mnie potem ścigać
                      Już ten tekst wydaje mi się dość ryzykowny.
                      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                      Małe Piwko Blog
                      Małe Piwko Blog na facebooku
                      Domowy Browar Demon

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #26
                        Zważaj, gdzie warzą - świetne hasło. Tylko przed wykrzyknikiem nie ma spacji, tak jak przed kropką, pytajnikiem, średnikiem, przecinkiem, itd.

                        PS Dlaczego zaletą jest, że żywiecki porter powstaje w Cieszynie? Smakowo czy ideologicznie, bo to nieduży browar?
                        Last edited by żąleną; 11-04-2013, 17:19.

                        Comment

                        • wrednyhawran
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1784

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zważaj, gdzie warzą - świetne hasło. Tylko przed wykrzyknikiem nie ma spacji, tak jak przed kropką, pytajnikiem, średnikiem, przecinkiem, itd.

                          PS Dlaczego zaletą jest, że żywiecki porter powstaje w Cieszynie? Smakowo czy ideologicznie, bo to nieduży browar?
                          W tekście ciągłym nie ma spacji, ale to jest hasło i dla uwydatnienia brzmienia spację dodałem :P

                          A zaletą jest chyba ideologicznie bo pomimo wiecznych zakażeń żelazem to taki sympatyczny browar

                          A tak w ogóle to czepiasz się pierdół :P
                          Last edited by wrednyhawran; 11-04-2013, 17:36.
                          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                          Małe Piwko Blog
                          Małe Piwko Blog na facebooku
                          Domowy Browar Demon

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            PS Dlaczego zaletą jest, że żywiecki porter powstaje w Cieszynie? Smakowo czy ideologicznie, bo to nieduży browar?
                            Ideologiczno-technologicznie, bo fermentuje w otwartych kadziach. Co według uczonych pism przekłada się na lepszy smak, niż gdyby fermentowało w unitankach pod ciśnieniem.
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                              A zaletą jest chyba ideologicznie bo pomimo wiecznych zakażeń żelazem to taki sympatyczny browar
                              No właśnie, to jest moim zdaniem słabość tego tekstu. Oczywiście emocje nie zawadzą, wszak traktujemy piwo emocjonalnie, ale to nie jest rzeczowy argument, że wolisz żelaziste piwo tylko dlatego, że nie jest robione w molochu. Takie jest moje zdanie.

                              PS Wywal spację (zdejm kapelusz )
                              Last edited by żąleną; 11-04-2013, 17:43. Powód: bo mi się Mason wcion

                              Comment

                              • wrednyhawran
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1784

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                No właśnie, to jest moim zdaniem słabość tego tekstu. Oczywiście emocje nie zawadzą, wszak traktujemy piwo emocjonalnie, ale to nie jest rzeczowy argument, że wolisz żelaziste piwo tylko dlatego, że nie jest robione w molochu. Takie jest moje zdanie.

                                PS Wywal spację (zdejm kapelusz )
                                Teksty blogowe mają to do siebie, że przekazują subiektywny punkt widzenia autora. To nie jest artykuł do kolejnego numeru Piwowara, tylko mój wpis na moim blogu. Ludzie często nie widzą różnicy pomiędzy blogowaniem, a dziennikarstwem, a potem właśnie wysuwają takie zarzuty. Wolę, że Porter jest produkowany w Cieszynie i już. Tak mi się podoba.
                                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                                Małe Piwko Blog
                                Małe Piwko Blog na facebooku
                                Domowy Browar Demon

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎