Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Plac Wilsona 2 (róg Mickiewicza i Krasińskiego), Delikatesy Delisfera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dezir
    Member
    • 03-2011
    • 31

    Warszawa, Plac Wilsona 2 (róg Mickiewicza i Krasińskiego), Delikatesy Delisfera

    Delisfera mieści się na Placu Wilsona już od jakiś 2 lat, ale do tej pory nie zauważyłem tam nic ciekawego wśród piwnego asortymentu, oprócz minimalnie szerszego wyboru niż w zwykłym markecie ... aż do dziś : )

    Ale Browar: Sweet Cow, Rowing Jack, Amber Boy, Black Hope - 7,90 zł.
    Jan Olbracht: Śmietanka Toruńska, Bursztyn Toruński, Pils - 7,90 zł.
    Pinta: Angielskie Śniadanie, Czarna Dziura, Viva, Jak w dym, Atak Chmielu, Dobry Wieczór - 7, 90 zł.

    Z tego co zauważyłem był jeszcze Raciborski Pils i kilka "regionalnych" piw. Ceny może nie są rewelacyjne, ale mając na uwadze lokalizację i miejsce po którym nie spodziewałem się takiego wyboru można czasem zajrzeć.
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    Adres to Plac Wilsona 2. Podobno pojawiły się cydr i piwa litewskie z nalewaków.

    Comment

    • dezir
      Member
      • 03-2011
      • 31

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
      Adres to Plac Wilsona 2. Podobno pojawiły się cydr i piwa litewskie z nalewaków.
      Dokładnie tak ; ) Z litewskich do wyboru jest między innymi Baltas Hefe Weizen, jako cydr leje się gruszkowy Fizz. Baltas poniżej 10 zł/l.

      Comment

      • olie
        Senior
        • 06-2011
        • 777

        #4
        Dziś zajrzałem. Ceny butelkowych spore, a wybór raczej średni. Z Pinty Dobry Wieczór i ŻytoRillo (9,50), Bojan Black IPA (6,50), Toporek (5,50), Viva Hel (6,50), piwa z Ursy Maior za 9 z groszami, AleBrowaru brak. Na plus, że wszystkie butelki stoją w lodówkach. Zdecydowanie w lepszych cenach są lane piwa litewskie, w sumie jest 7 piw, cydr i kwas chlebowy. Cena za Švyturys Baltas to 7,99/litr, więc taniej niż w Piw Paw czy Outlecie Piwnym. Butelka kosztuje 70 gr, ale można ją użyć ponownie. Pozostałe piwa są w tej samej cenie lub tańsze.

        Godziny otwarcia: codziennie 6-23

        Comment

        • dezir
          Member
          • 03-2011
          • 31

          #5
          W Deliswerze można zaopatrzyć się w American IPA z Dr Brew. Cena trochę powala (9.90 pln), ale nigdzie indziej nie mogłem dostać tej nowości.

          Comment

          • Tomas73
            Member
            • 08-2013
            • 40

            #6
            AIPA Dr Brew
            za 8zł w sobotę kupiłem, w sklepie alkohole regionalne 24h (pawilony na skrzyżowaniu mickiewicza i potockiej obok "butelek zwrotnych")

            Pzdr

            Comment

            • dezir
              Member
              • 03-2011
              • 31

              #7
              Świetnie! Dzięki za info ; )

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎