Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Goldbraun

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Sulimar, Goldbraun

    Piwo zakupione w Plusie, ale nie wiem, czy robione specjalnie dla tej sieci. Na etykiecie podają iż jest "warzone w oparciu o technologię bawarską".
    Alk 4,7, brak danych o ekstrakcie. Butelka 0,5l typu euro, ale na kontrze podają, że jest bezzwrotna.
    Teraz wrażenia... hm... Po otwarciu butelki, do nozdrzy dociera dosyć intensywny i na początku niezbyt przyjemny zapach, do którego można się przyzwyczaić. po tym zapachu wydawało się że nie zdołam wypić tego piwa. Tymczasem okazało wcale ciekawe w smaku - tak właśnie nie ciekawe, bo ... brakuje mi słów. Na pewno nie jest to rewelacja, ale da się wypić. Piwo z charakterem? Może.
    Piana ładna, długotrwała. Kolor jasnozłoty.

    PS
    Tylko trzeba się przyzwyczaić do tego zapaszku.
    Jestem przestępcą bo pozwoliłem sobie wypić to piwko w pracy
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    tylko za 1,25zł

    Jako że mam Plusa blizutko domu też kupiłem to piwo.
    Ze wszystkim się zgadzam, pachnie mało ciekawie, ale ma ładną barwę, dużo gazu i rzeczywiście jest niezłe. Zdecydowanie jedno z lepszych za taką niską cene, tym bardziej że można odkleić etykietke i sprzedać gdzieś tą butelkę.

    Dodam tylko że warzone w Piotrkowie przez Kipera, a na kontrze zamiast daty ważności jest data produkcji
    Ile czasu może leżeć w Polsce piwo?
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      A na mojej kontrze jest napisane do kiedy należy piwo spożyć.

      Comment

      • bahtol
        słomiany zapał
        • 10-2002
        • 331

        #4
        Posiadłem w ostatni weekend z tym, że butelka już nie euro choć nadal bezzwrotna. Nie jest to nic szczególnego. Ot takie tanie piwsko.
        =bahtol=

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎