Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Radler z limonką

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Okocim, Radler z limonką

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #2
    Leży u mnie w lodówce już drugi tydzień i jakoś za cholerę nie mogę znaleźć okazji na jego wypicie.

    A żonka mi w tym, nie pomaga, bo też jakoś za tymi pseudoradlerami nie gania.

    może się dziś skuszę po 20 jak wrócę z pracy to będę pierwszy w opinii :]
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: słomkowo żółty, mętne [5]
      Piana: biała, drobna, opada powoli, po kilku minutach leciutka firanka na piwie [2.5]
      Zapach: czuć tylko limonkę, zapach dość intensywny, miły [3.5]
      Smak: dość pełne i treściwe, w smaku miła lekko kwaskowata limonka z minimalnie wyczuwalną słodową podstawą, niestety pod koniec łyczka czuć w głebi ust jaki lekko cierpkawy posmak -być może to ta limonka ale tu nie mam do końca pewności, naturalna czy sztuczna choć typowych chemicznych posmaków nie wyczułem [4]
      Wysycenie: troszkę za duzo [4.5]
      Opakowanie: puszka z limonką, w zielono żółtej tonacji, ogólnie bez polotu ale coś w niej mi się podoba [4]
      Uwagi: Napić się na ugaszenie pragnienia bez krępacji można, lepszy napój niż niejedna oranżada ale jako piwo - odradzam

      Moja ocena: [3.75]
      Attached Files
      Last edited by becik; 04-05-2013, 16:22.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasna słomka. Mętne. [4]
        Piana: Trudna do wytworzenia ale gęsta; nie brudzi szkła, syczy i znika do zera w połowie picia. [2]
        Zapach: Lemoniadowy, w tle odrobina zapachu słodowo-rozpuszczalnikowego. W sumie nie najgorzej. [2.5]
        Smak: Słodko-kwaśne, ale to oranżadowa słodycz i sztuczny kwasek. Jako napój całkiem znośne, jako piwo mniej. Wstrętne jednak na pewno nie jest. Pijalność duża. [2.5]
        Wysycenie: Wysokie i pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Dlaczego nagle opis składu zajmuje aż 6 linijek na kontrze, a wspomina tylko, że jednym ze składników tego napoju jest piwo jasne? Etykieta nie piwna. [2.5]
        Uwagi: Seticzka samoudręczanie za grzech ateizmu cz 5.

        Moja ocena: [2.625]
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
          Leży u mnie w lodówce już drugi tydzień i jakoś za cholerę nie mogę znaleźć okazji na jego wypicie.

          A żonka mi w tym, nie pomaga, bo też jakoś za tymi pseudoradlerami nie gania.

          może się dziś skuszę po 20 jak wrócę z pracy to będę pierwszy w opinii :]
          Pamiętam, że kiedyś to wypiłem, ale jednak nie pozostało w pamięci za wiele z doznań.

          Musi być lepsze od lecha shandy i warki radler skoro nie zapamiętałem, że jest gorsze :]
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • k-mazur
            Junior
            • 08-2014
            • 2

            #6
            Ja to piwo bardzo lubię, może dlatego że jestem kobietą :P Nie smakuje dla mnie nadmiernie sztucznie, jako jedno z niewielu cytrynowych piw, inne zawsze mają posmak cytrynowego detergentu, to jest bardziej naturalne w smaku, przy okazji dla mnie ma dobry balans między właśnie smakiem piwa a lemoniady i nie jest słodkie, takie w sam raz na lato
            "Things do not happen. Things are made to happen."

            John F. Kennedy

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika k-mazur Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja to piwo bardzo lubię, może dlatego że jestem kobietą :P
              płeć nie za wiele do "gadania" jeśli chodzi o "lubienie naszych pseudoradlerów" :]
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • michael50
                Senior
                • 06-2013
                • 325

                #8
                Napój nie jest może zły, ale jako coś w stylu oranżady, bo w kategorii piwo raczej się nie mieści Wypiłem bez skrzywienia i dość sprawnie, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Wysokie nagazowanie, limonko-cytrynka bez narzucającej się sztuczności, piwo bazowe schowane tak, że nie da się go wyczuć. Do tego ładnie skomponowana etykieta, w zielono-mietowym kolorze.

                Napój na raz. Można wypić, żeby zapoznać się ze specyfiką radlerów, ale po co pić później po raz kolejny, nie wiem

                Comment

                • michael50
                  Senior
                  • 06-2013
                  • 325

                  #9
                  I zdjęcie poglądowe wersji butelkowej...
                  Attached Files

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎