Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Stout Dry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Z&Z Wojkówka, Stout Dry

    Piwo gotowe do oceny. Alkohol nieznany, 13 Blg:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Jak gotowe, jak niegotowe?

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Jak to niegotowe, przecież zdjęcie jest.

      PS Zły szyk w nazwie, powinno być "dry stout". Teraz to znaczy coś w stylu "wytrawne na stoutowo".

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak to niegotowe, przecież zdjęcie jest.

        PS Zły szyk w nazwie, powinno być "dry stout". Teraz to znaczy coś w stylu "wytrawne na stoutowo".
        Trzeba podłączyć po bazę piw. Pendi doda pewnie po FDP
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Aj, faktycznie. A sam niedawno kogoś stawiałem do pionu w kwestii tekstu o gotowości.
          Last edited by żąleną; 06-05-2013, 09:52.

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Zdjęcie już jest, więc oszczędzę Wam tym razem zdjęć fatalnej jakości robionych telefonem na węgiel


            Kolor: No... Czarny. Taki, jak być powinien. [5]
            Piana: Ładna, drobnoziarnista, ale opada dosyć szybko, zostawiając delikatny kożuszek. [4]
            Zapach: Na pierwszym planie gorzka czekolada, potem kawa i orzechy. Bardzo podoba mi się ten zapach - szkoda, że jest mało intensywny. [4]
            Smak: Przede wszystkim kawa. Czuć również obecne w zapachu czekoladę i orzechy, a także śliwkę; piwo jest delikatne, nie posiada intentysnej goryczki (co w stoucie nie jest wadą). Pije się je szybko i przyjemnie, niemniej smak nie powala; mogłoby być bardziej treściwe, ale to chyba takie moje zboczenie, bo lubię piwa "z ciałem", ciężkie. [4]
            Wysycenie: I tutaj wychodzi chyba kolejne moje piwne zboczenie, bo lubię, jak te ciężkie piwa są dobrze wysycone. Tutaj wysycenie jest zdecydowanie za niskie. [3]
            Opakowanie: Krachla. Malutka etykieta, na której informacje są bardzo skąpe. Na dnie butelki (oczywiście od zewnątrz ) nalepka z informacją o producencie szkła. W browarze firmowy kufel. [3]
            Uwagi: Piwo jest jak najbardziej "pijalne", smaczne i dobrze ułożone; w relacji jakość-cena wypada wprost rewelacyjnie (6 zł za 0,5 l piwa w lokalu!). Dla mnie jednak jest za delikatne, ale to jest kwestia gustu; moje zastrzeżenia nie przeszkodziły mi wypić dwóch z rzędu w browarze Wojkówka

            Moja ocena: [4]
            Last edited by WojciechT; 08-05-2013, 13:45.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎