Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajcar, Irlandzkie Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Krajcar, Irlandzkie Ale

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnobrązowy, lekko mętny. [4]
    Piana: Niewysoka, beżowa, w sumie krótkotrwała. [3]
    Zapach: Lekko ziołowy, karmelowy z powiewem owoców. [3.5]
    Smak: Kurka, kwasek (a może kwasior?), z daleka dochodzą akcenty słodowe. Zepsuli piwo czy piwo się zepsuło? [1.5]
    Wysycenie: Średnie, wydaje się odpowiednie. [4]
    Opakowanie: Wzornictwo typowe dla browaru, eta bardzo podobna do pozostałych, prosta, ale charakterystyczna. Bączek, kapsel browaru. Brak ekstraktu, ale mnie to nie robi (za bardzo ). [4]
    Uwagi: Na pewno zaraz na mnie naskoczycie, ale...
    Kupiłem w sobotę trzy różne piwa z "Krajcara" w "Piwotece". Śmiem twierdzić, że wszystkie były przechowywane w takich samych (nieskromnie napiszę - dobrych) warunkach, i tylko jedno okazało się być paskudne, Dlatego zdecydowałem się jednak je ocenić, może kiedyś napiję się go po raz kolejny i ocenię inaczej. A może ja się nie znam na Irlandii...?

    Moja ocena: [2.725]

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      #3
      Ja piłem jakiś czas temu z butli i w pamięci mi zostało że było dosyć słodkie, czuć było jakieś owocki i karmel - w sumie dość przyjemne ale wydaje mi się że by było lepsze jakby ograniczyć tą słodycz i pójść w kierunku wytrawności,.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎