Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Serwy 4c, Bar pod Krasnalem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Serwy 4c, Bar pod Krasnalem

    Wieś typowo turystyczna położona nad jeziorem o tej samej nazwie, na drodze z Dalnego Lasu do Suchej Rzeczki, na trasie z Agustowa do Sejn trzeba skęcić w prawo, jest drogowskaz.
    We wsi dużo campingów i pol namiotowych, także ładne wille z pokojami do wynajecia.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Bar pod Krasnalem
    Typowa smażalnia ryb, bardzo dobry pstrąg i aż cztery piwa z beczki:
    Łomża za 2,70
    Tyskie, Żubr i jeszcze Królewskie.
    Niestety Łomża tam była nieświeża, kwaśna i w ogóle paskudna.

    Knajpa ładna, tanie piwo, duży ogódek, wszędzie proste drewniane ławy, a na dole nawe stoliki z pni, pod niezasłonionym parasolem Królewskiego, ale tym piwem stracili u mnie. Musze przyznać że rybka pyszna, szkoda że trzeba jeść ją z coca colą.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎