Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Al. KEN 53 lok. U6, Stacja Piwa [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    #16
    Takie info, jak kto lubi, że Matushka się pojawiła. Co prawda pewnie już jej nie ma ale wedle zapewnień ma teraz bywać regularnie.
    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk Wyświetlenie odpowiedzi
      Takie info, jak kto lubi, że Matushka się pojawiła. Co prawda pewnie już jej nie ma ale wedle zapewnień ma teraz bywać regularnie.
      Wczoraj spytałem ile za butelkę i chyba się przesłyszałem, bo odpowiedź była taka: 39zl
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 913

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
        Wczoraj spytałem ile za butelkę i chyba się przesłyszałem, bo odpowiedź była taka: 39zl
        Widocznie Matuska się amortyzuje

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj spytałem ile za butelkę i chyba się przesłyszałem, bo odpowiedź była taka: 39zl
          Pewnikiem 0,7l .
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Pewnikiem 0,7l .
            Oj pewnikiem Jarku, pewnikiem... Nawet 0,75l
            Ale i za 1l to byłaby cena kosmiczna
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #21
              No widisz, u mnie głowa słabsza
              I błędy, ciagłe błędy.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • abelincoln
                Senior
                • 01-2010
                • 286

                #22
                Jeśli chodzi o asortyment to bez większych zmian. Większość polskiej sceny niekoncernowej (nie ma SzałuPiw, Artezana) plus trochę piw niemieckich i czeskich. Na nalewakach 2 cydry, 3 czeskie jasne, Kormoran Jasny niefiltrowany (13zł/1l) i AIPA (18zł), Apetyt na życie (17zł), Raciborskie (12zł).
                Albo mi się nie rzuciło w oczy, albo nie ma nic w tym sklepie z Browarów Regionalnych Jakubiak - co aż taką szkodą nie jest, bo są obecne dość masowo w Warszawie.

                ps.
                Zgodnie z paragonem, Ale Browar ma nowe piwo: "Brown Food"

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abelincoln Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zgodnie z paragonem, Ale Browar ma nowe piwo: "Brown Food"
                  Może to wersja eksportowa, bo w Czechach też takiej nazwy używają tu i tu

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    #24
                    Zajrzałem dziś koło 15:30 po drodze. Jeśli ktoś chce Imperatora Bałtyckiego to jest ponoć coś koło skrzynki na stanie. Cena nieco wyższa, bo 9.80 bodajże.
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • StefanP
                      Member
                      • 02-2012
                      • 71

                      #25
                      Byłem dzisiaj po 17.
                      Dojechało Lubuskie IPA, Dr. Brew AIPA.
                      Na nalewakach Atak Chmielu, Kormoran niefiltrowany, Kormoran IPA, Raciborskie jasne, Dr. Brew Sunny Ale, z czeskich Hubertus svietly lezak, Krakonos Trutnov.

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2645

                        #26
                        Stała obniżka ceny na lane do petów czeskie. Zmienił się dostawca ponoć. Wcześniej 12 - 14zł/litr teraz liniowo po 10zł/litr.
                        Przed chwilą byłem i widziałem w tej cenie Holbę 12, Jeżka 11 i Krakonosa 12.
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • boney
                          • 10-2014
                          • 33

                          #27
                          A jak z piwami butelkowymi? Jakie browary są? I jak cenowo?


                          Około 2 tyg temu przejeżdżałem obok ale jakieś czarne folie w oknach nie skusiły mnie do odwiedzenia sklepu, aczkolwiek jeśli warto to nadrobiłbym zaległości.
                          W piwowarstwie domowym nie ma przegranych.
                          Każde niepowodzenie czegoś uczy.
                          Przegrasz dopiero wtedy, gdy nie spróbujesz!

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            #28
                            Sporo regionalnych, rzemieślniczych i kontraktowych rzeczy. W zasadzie głównie rodzimych. Półki zapchane. Ceny od 7 do 9 zazwyczaj. Czyli jak wszędzie. Wybacz, nie bardzo się przyglądałem, wstąpiłem tam tylko na mały antrakt w trakcie wieczornego rowerowania
                            Last edited by wpadzio; 27-01-2015, 22:02.
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • boney
                              • 10-2014
                              • 33

                              #29
                              Ok, wielkie dzięki, jak będę się kręcił po Ursynowie to zajrzę sobie


                              Co do cen chodziło mi raczej czy jesteś w stanie odnieść się do innych ursynowskich sklepów, ale skoro na szybko wpadłeś to rozumiem że nie. Na Ursynowie jest kilka tych miejsc - sam pewnie wiesz
                              W piwowarstwie domowym nie ma przegranych.
                              Każde niepowodzenie czegoś uczy.
                              Przegrasz dopiero wtedy, gdy nie spróbujesz!

                              Comment

                              • lotus
                                Member
                                • 01-2013
                                • 89

                                #30
                                Nieco taniej niż w "A może Piifko " i w "czarodziejce " . Do "Piwonii" nie porównuje bo tak dużo mniejszy wybór .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎