Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Minister - piwo w stylu stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Browar na Jurze, Minister - piwo w stylu stout

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarny, pod światło minimalny rubin [4.5]
    Piana: drobna, gęsta, bezowa, opada powolutku, osadza się na szkle niewielkimi krzakami [4]
    Zapach: słabo wyczuwalny ale dość miły, fajna kawowa paloność [3]
    Smak: dość pełne, treściwe, dominuje kawowa paloność, palone nuty są miłe, delikatne ale dobrze zarysowane, dalej wyczuwam lekkie czekoladowe akcenty na ledwie wyczuwalnej owocowo-słodowym podkładzie [4.5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: różowa tonacja etykiety kojarzy mi sie z cukierkiem i nie podoba mi się, gładki kapsel [3]
    Uwagi: Bardzo miłe zaskoczenie, stout z Jury smakował mi i chętnie sięgnę po to piwo ponownie

    Moja ocena: [3.875]
    Attached Files
    Last edited by becik; 27-06-2013, 16:09.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • concerto
      Senior
      • 09-2003
      • 859

      #3
      Jak się ma to piwo smakowo do Czekoladowego Zawiercia?
      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

      Comment

      • patyczek
        Senior
        • 01-2013
        • 220

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Heban, pod światło ciemna wiśnia. [4.5]
        Piana: Średnio wysoka, gęsta o drobnej konsystencji, beżowa, trwała, oblepia szkło luźnymi falbankami i plamkami. [4]
        Zapach: Niezbyt wyrazisty. Na pierwszym planie palone słody i kawa. Drugiego planu nie wyczułem, może nie ma... [3.5]
        Smak: Delikatny - wytrawno kwaskowy. Tu również królują palone słody, kawa i gorzka czekolada. Dodatkowo występuje w minimalnych ilościach wanilia. Finisz lekko cierpki, kawowy. [4]
        Wysycenie: Bez zastrzeżeń. [4]
        Opakowanie: Kolorystyka odważna, rzucająca się w oczy, grafika także, choć mi nie przypadła do gustu. W moim egzemplarzu zabrakło kontry, toteż informacji, oprócz zawartości alkoholu i ekstraktu, nie było żadnych, nawet daty spożycia. Kapsel goły. [2.5]
        Uwagi: Zdecydowałem się ocenić to piwo, chociaż skądinąd wiem, że jest produkowane przez Browar na Jurze dla pewnego sklepu, hurtowni i knajpy w Poznaniu i jest dziwnie podobne do Zawiercia Czekoladowego...

        Moja ocena: [3.775]

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ja powiem tak, dawno Czekoladowego nie piłem ale dla mnie są to dwa różne piwa
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎