Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Poker Extra Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Głubczyce, Poker Extra Strong

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6124

    #2
    Oj mój przypadkowy kontakt z "tym" jakoś przeżyłem...

    Nie będę szeroko opisywał tzw "wrażeń" bo coś zaczyna się dziać w moich bebechach...

    Ogólnie to co piłem to pełna syntetyka, "karton... jest karton" i oczywiście skarpeta...

    Never again!
    Attached Files

    Comment

    • Horse1963
      Senior
      • 06-2009
      • 547

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
      Oj mój przypadkowy kontakt z "tym" jakoś przeżyłem...

      Nie będę szeroko opisywał tzw "wrażeń" bo coś zaczyna się dziać w moich bebechach...

      Ogólnie to co piłem to pełna syntetyka, "karton... jest karton" i oczywiście skarpeta...

      Never again!
      Bo to ma walić w mózg, a nie smakować.

      Czy z głubczyc jest jakieś piwo, które jest w miarę pijalne ???

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6124

        #4
        Dawno dawno temu chyba Brax...

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4552

          #5
          Także Pils i Hammer bardzo lubiłem. Były w Billi w za fajne ceny w niespotykanych 12-kątnych butelkach zwrotnych. Dwie stoją na pamiątkę na półce.
          Obecnie chyba tylko po tygodniu na pustyni bym się zdecydował na konsumpcję głubczyckich "specjałów".

          Comment

          • Jerzy1960
            Senior
            • 07-2004
            • 370

            #6
            Nabyty w sobotę 10.05.2014 w Netto w Katowicach. Puszka 500 ml. Alkohol: 7,2 % obj. Najlepiej spożyć przed: 08.11.2014. Bez problemów wypite do grilla. Widok puszki tu: http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=49355

            Comment

            • amigo007
              Senior
              • 02-2008
              • 252

              #7
              Nie gustuję w tego typu piwach, kupione trochę przypadkiem "na spróbowanie". Z głubczyc piłem chyba jeszcze sterna mocnego 7.0% z żabki (stern super mocny 9% nie był z głubczyc). I bardzo dawno temu hammera (za gówniaża). O ile hammera wspominam fatalnie, było podłe jak na tamte czasy. O tyle stern w późniejszych latach, po schłodzeniu nie był tragiczny. Podchodzący delikatnie pod piwnego jabola. Ale jednak lepszy, średnio piwny. Słabo wysycony, o ciemnej barwie. Taka odmiana w ilości jedna sztuka, nie była zła.

              Natomiast dzisiaj kupiłem poker extra strong. Właśnie degustuję, i nie ma nic wspólnego ze sternem. Jest mocne, czuć alkohol w zapachu od razu po otwarciu. Jednak barwa jest jasna, nie tak jak w sternie gdzie mamy pół ciemniaka. W smaku nie jest złe. Oczywiście czuć alkohol. Ale da się wypić. Jedno właśnie wypiłem, chociaż już czuję "szmer" w głowie. Drugiego bym teraz nie wypił. Tak więc piwny mózgotrzep, jednak po schłodzeniu bez problemu do wypicia. W razie ogromnego kryzysu można sięgnąć. Jest pijalne, ale uderza do głowy. Daję mu 5+/10 bo nie jest tragiczne w smaku Jednak lepiej pić coś innego.
              Last edited by amigo007; 25-10-2015, 20:44.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎