Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Albania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • roman-n
    Senior
    • 10-2001
    • 183

    Albania

    Dawno na forum się nie udzielałem. Bo i hobby moje zbierackie zawiesiłem. Skończyło się miejsce na szkło i trochę czasu zaczęło brakować. Ale zawsze kiedy jadę w nowe miejsce (szczególnie za granicę) nie mogę się powstrzymać i szklane tematy staram się ogarniać. W tym roku wybrałem się do Albanii, kraju nadal trochę tajemniczego dla reszty świata. Nie miałem żadnego pojęcia o tym czy i jakie piwa tam produkują i zdobyczy żadnych szklanych też się nie spodziewałem. A zabawa zaczęła się już w pierwszym hotelu w którym serwowano piwo KAON. W eleganckich kufelkach niemieckiej produkcji. Pozyskanie szkła nie było trudne. "Wystarczyło poprosić". I tylko w jednym miejscu, w hotelu w Tiranie szkła nie dostałem. Wszędzie wystarczyło poprosić. Efekt - 7 sztuk szkła (2 x KAON, Tirana, Kugalashe, 2 x Stela, Korca) z Albanii za cenę uśmiechu. Będę musiał poważnie kolekcję poprzestawiać żeby je zmieścić
    A piwo? Piwo zimne. Tyle można o nim powiedzieć. Typowe piwa dla południowych krajów, lekkie i łatwe w spożyciu. Ale taka mają też funkcję - gasić pragnienie.
    A Albanię polecam. Niedrogo (jak w Polsce) a morze czyste i ciepłe, a ludzie przesympatyczni.
    Пиво не чай, стакана не хватит ;-)
  • roman-n
    Senior
    • 10-2001
    • 183

    #2
    a teraz na żywo

    to znaczy, w załączeniu zdjęcie zdobyczy z Albanii
    Attached Files
    Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

    Comment

    • waclaw67
      Senior
      • 06-2009
      • 485

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika roman-n Wyświetlenie odpowiedzi
      to znaczy, w załączeniu zdjęcie zdobyczy z Albanii
      A kapselków,to tam nie było.

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
        A kapselków,to tam nie było.
        I podkładek?
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎