Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Mocne Chmielowe Eksportowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Jabłonowo, Mocne Chmielowe Eksportowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Do kupienia skusił mnie napis na puszce ''dobrze nachmielone'' no i cena, 2 złote ( chyba jakaś promocja). Piwo ma ładną barwę ciemnego złota. W zapachu czuć stęchliznę przemieszaną z mokrą ścierką, która tydzień leżała na kartonie.
    W smaku spodziewałem się goryczki, a dostałem piwo wodniste, z alkoholem na pierwszym planie.

    Niech wielbiciele chmielu nie dadzą się zwieść. To nie piwo dla nich.
    Attached Files

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      #3
      Kupiłem z ciekawości (za całe 2,30), lekko zszokowany, mocne eksportowe w chmielowej wersji

      Do rzeczy- niedobre, ale i tak o niebo lepsze od brata, nasycenie dosyć niskie, przez co piwo wchodzi na prawdę szybko i gładko.

      Plus za zmniejszenie woltażu do 6,2% bo spodziewałem się na początku, że będzie to znowu 7,2% jak w zwykłym Mocnym Eksportowym.

      Więcej dobrego nic nie mogę powiedzieć, szmaciane posmaki znane wszystkim.
      Last edited by Mario_Lopez; 19-08-2013, 19:02.
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy, klarowne, bez zastrzeżeń [5]
        Piana: rzadka, średnie pęcherze, szybko robi się dziurawa, opada szybko, nie osadza się na szkle [2.5]
        Zapach: słaby, ścierkowato-słodowy [2.5]
        Smak: dość pełne ale szczypie w suta, dominuje słodowo-alkoholowo-lekko ścierkowaty posmak, chmiel? Może jakieś minimalne akcenty ale takie jakich trzeba się doszukiwać raczej na siłę, w tle słodowo-alkoholowy posmak [2.5]
        Wysycenie: zdecydowanie za duże [2.5]
        Opakowanie: średniej jakość w wyglądzie puszka, całość ratuje zielony kolor, który zwraca uwagę na półce [2.5]
        Uwagi: Mózgotrzepy nie zapominają o sobie, w Jabłonowie pod tym względem nic się nie zmieniło

        Moja ocena: [2.625]
        Attached Files
        Last edited by becik; 12-05-2014, 20:34.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6114

          #5
          Też się dałem nabrać

          Słodkie gwoździe z dużym gazem. Słabe landrynkowe piwo. Słodka blacha / nie od chmielu /.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎