Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.09.12-14 - XIII Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #16
    Znów będzie degrengolada, "Der Satan, Mit der Teufel
    Mechanismus Satanismus."

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #17
      Chyba będę miał wolny weekend, więc jest szansa, że zjawię się. Ale potrzebuję miejsce na namiot, nie będę spał w jakmś, za przeproszeniem, pensjonacie.

      Comment

      • sergioP
        • 09-2005
        • 1261

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Najbardziej mnie wk..., jak wracam ze zlotu pełny tekstów, który nikt z zewnątrz nie rozumie, a zlotowicze zlotujący dzień dłużej sypią tekstami, których ja nie rozumiem.
        Nie przejmuj się.
        Nie wszyscy, którzy zostali do poniedziałku rozumieją niedzielne teksty
        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
        - ???
        - ...napiłbym się piwa.

        ------------------------------------------
        Dzień dobry panu.
        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          #19
          Oczywiście jak nie umrę, to będę na zlocie 2014. A Krzysiu? No niech przyjedzie, ale o ile wiem, ART nie przewiduje żadnych namiotów, tylko, za przeproszeniem, pensjonaty.
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
            Oczywiście jak nie umrę, to będę na zlocie 2014. A Krzysiu? No niech przyjedzie, ale o ile wiem, ART nie przewiduje żadnych namiotów, tylko, za przeproszeniem, pensjonaty.
            Nie Art, tylko Don Jonson

            Rycho - jak żyjesz? Bolało?
            Last edited by iron; 10-09-2013, 20:59.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Rycho_128
              Senior
              • 03-2007
              • 1039

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              Rycho - jak żyjesz? Bolało?
              Żyję, może do przyszłego, a właściwie do tego, o którym tu piszemy dożyję - w każdym razie jest szansa.
              Last edited by Rycho_128; 10-09-2013, 21:10.
              Gdański Browar WaRy
              Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
              Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                Oczywiście jak nie umrę, to będę na zlocie 2014. A Krzysiu? No niech przyjedzie, ale o ile wiem, ART nie przewiduje żadnych namiotów, tylko, za przeproszeniem, pensjonaty.
                Pen-sjo-na-RKI

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #23
                  A jeszcze w temacie lokalizacji - jeśli Bojanowo, to nocleg widzę czarnooooo...
                  Albo, idąc za pomysłem Krzysia, się znamiotujemy, albo zlot będzie kompaktowy, nie tylko kameralny - noclegowiska są albo mocno nieduże, albo jeszcze mocniej nietanie...
                  A koncepcja zlotu "gwiażdzistego" (Gwiazda, sorka ), że niby trochę luda śpi tu, trochę tam, a trochę ch** wie gdzie i organizator załatwia "szutel-busa" (ładne, co?) wydaje mi się mocno, hm, niedowarzona i niedoleżakowana...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23798

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chyba będę miał wolny weekend, więc jest szansa, że zjawię się. Ale potrzebuję miejsce na namiot, nie będę spał w jakmś, za przeproszeniem, pensjonacie.
                    Dobra, ale kopiesz latryny dla całego oddziału
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #25
                      Czemu dla całego? Ci, co będą w pokojach, niech chodzą do swoich kibli.

                      Jakby były namioty potrzebne, to jestem w stanie dla 100 osób spanie zabezpieczyć, część w namiotach pruskich, a część w harcerskich.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        #26
                        To nie jest zła opcja. Ja chętnie przypomnę sobie młode lata.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #27
                          Mnie też się ten pomysł podoba, choć na bank zdarzy się wtedy najzimniejszy wrzesień w historii zlotów.

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            To nie jest zła opcja. Ja chętnie przypomnę sobie młode lata.
                            A ból w krzyżu przypomni Ci stare lata

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #29
                              W styczniu w Czechach dwie noce spałem w namiocie przy mrozie 17 - 20 stopni. w Dzień temperatura wzrosła do -10. Młodzieńcem nie jestem, a nic w plecach mnie nie boli.

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                #30
                                Czechy to jakby na południu są więc nie ma dziwne.
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎