Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.09.12-14 - XIII Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Strasznie wydelikacone towarzystwo się tu zebrało. Kto pamięta, że jeszcze w latach siediemdziesiątych standardem była kąpiel raz w tygodniu?
    Ja pamiętam, że jak mi matka kazała umyć ręce przed pójściem do kościoła, to mówiłem, że i tak będę miał złożone do modlitwy i brudu nie będzie widać.

    Z każdego zlotu wracałem z większością czystych, tzn. nietkniętych ciuchów. Ostatnio się w niedzielę myję, ale bez problemu zerwę z tą żałosną nowomodą.

    Comment

    • Rycho_128
      Senior
      • 03-2007
      • 1039

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Wiadomo, minus 17 w Czechach jest cieplejsze niż minus 17 w Polsce.
      Ale, ale... Kraków jest przecież na południe od Pragi, więc w Krakowie, czyli w Polsce, musi być zimą cieplej przy -17 stopniach.
      No dobra, no to gdzie jedziemy? I co na to Krzysiu?
      Last edited by Rycho_128; 16-11-2013, 22:08. Powód: takie tam
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
        .
        I co na to Krzysiu?
        Nie prowokuj, chcesz we wrześniu mieszkać w namiocie i załatwiać się w jakimś dole dumnie zwanym latryną ?

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #49
          Rychu po prostu ewidentnie tęskni za towarzystwem. Mógł przyleźć dzisiaj na Lawednową, to się poddał. Za tydzień okazja do rehabilitacji.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie prowokuj, chcesz we wrześniu mieszkać w namiocie i załatwiać się w jakimś dole dumnie zwanym latryną ?
            Mi moja żona opowiadała, jak w liceum była w harcerstwie (później stwierdziła, że już wtedy była za to za stara) i jedyne, co zapamiętała z obozu to tzw. kwaterka i kopanie latryny Ale to była jeszcze głęboka komuna za Jaruzela.
            Last edited by Rycho_128; 17-11-2013, 18:22.
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Rycho_128
              Senior
              • 03-2007
              • 1039

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Rychu po prostu ewidentnie tęskni za towarzystwem. Mógł przyleźć dzisiaj na Lawednową, to się poddał. Za tydzień okazja do rehabilitacji.
              Za tydzień będę
              Gdański Browar WaRy
              Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
              Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                Mi moja żona opowiadała, jak w liceum była w harcerstwie (później stwierdziła, że już wtedy była za to za stara) i jedyne, co zapamiętała z obozu to tzw. kwaterka i kopanie latryny Ale to była jeszcze głęboka komuna za Jaruzela.
                Pitolenie takie. Żona nie chciała robić Ci przykrości, to nie wspomniała o innych atrakcjach bycia harcerką... . Ty zresztą też pewnie jej nie wszystko o zlotach opowiadasz...

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #53
                  Ech zimowy obóz harcerski (pierwsze piwa) i letni (pierwsze wina) Swoją drogą śmiesznie wyglądały te obozy w latach 80, gdzie sporą część stanowiła załoga skinowsko-punkowa, bo po części jeździło się na te obozy bo były tanie (prawie darmowe). A, że tak powiem takiej wolnej miłości i ostrej zabawy to chyba nigdzie nie widziałem
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    .
                    .... takiej wolnej miłości i ostrej zabawy to chyba nigdzie nie widziałem
                    Nie bądź taki skromny, że tylko podglądałeś

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9729

                      #55
                      Ech, Panowie, rozwinęliście wątek i teraz Rycho ma nad czym kombinować...

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #56
                        Może zacznijmy planować pozapiwne atrakcje: http://www.youtube.com/watch?v=8ijop2gU_S4

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może zacznijmy planować pozapiwne atrakcje: http://www.youtube.com/watch?v=8ijop2gU_S4
                          OK, Ty załatwiasz te kulki. Super, że zaproponowałeś

                          Ps. Dla Burego weź dwie.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #58
                            W sumie jak tak spojrzeć na mecze zlotowe, to i tak każdy gra, jakby miał wokół siebie taką bańkę.

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              W sumie jak tak spojrzeć na mecze zlotowe, to i tak każdy gra, jakby miał wokół siebie taką bańkę.
                              Nie wymiguj się i pamiętaj bańko- kulki mają być z trzymadłem na kufel Choć mam jeszcze lepszy pomysł - powinny mieć taką przestrzeń wypełnianą piwem, z której można byłoby chłeptać
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9729

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ech zimowy obóz harcerski (pierwsze piwa) i letni (pierwsze wina) Swoją drogą śmiesznie wyglądały te obozy w latach 80, gdzie sporą część stanowiła załoga skinowsko-punkowa, bo po części jeździło się na te obozy bo były tanie (prawie darmowe). A, że tak powiem takiej wolnej miłości i ostrej zabawy to chyba nigdzie nie widziałem
                                To jeszcze na chwilkę o tych harcerzach - ostatnio głośno zrobiło się o tym, tak gdzieś od 2:40... http://muzyka.interia.pl/teledyski/t...acabana,379383

                                Wiem, że off-top, ale co z tego...?

                                A za bańko-kulkę dziękuję .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎