Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Rzeszów, Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Stary Browar Rzeszów, Pils

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złocisty z delikatną mgiełką [5]
    Piana: ecru, gęsta, drobna, trwała, opada powoli, osiada na szkle niewielkimi drobinkami [4]
    Zapach: słaby ale dość przyjemny, fajny słodowy zapach połączony z chmielową świeżością [4]
    Smak: pełne, treściwe, dominuje fajna i świeża chmielowa goryczka ze słodowymi posmakami w dalszej części, całość dobrze zbalansowana sprawia wrażenie orzeźwienia podczas picia, na dłuższy czas pozostaje w ustach miły chmielowy posmak [4.5]
    Wysycenie: troszkę za dużo [4]
    Opakowanie: butelka bezzwrotna, prosta etykieta, podoba mi się, brak do szczęścia kapsla [4.5]
    Uwagi: ufff, wreszcie ktoś potrafi uwarzyć świetnego pilsa, którego picie jest czystą przyjemnością, niech się inne browary uczą

    Moja ocena: [4.275]
    Attached Files
    Last edited by becik; 20-11-2013, 20:51.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #3
      Ten pils to powinien być flagowy produkt Rzeszowskiego browaru.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bladozłoty, klarowny. [4]
        Piana: Biała, drobna, średniowysoka, niezbyt trwała. [3]
        Zapach: Słodowy, ale z takim powiewem... brzeczkowo-drożdżowym. Jak piwo niedoleżakowane chyba? [3.5]
        Smak: Chwilowy akcent warzywny, potem dominuje słód, zza którego wychyla się stonowana goryczka. Byłoby super, gdyby nie te warzywa... [4]
        Wysycenie: Niezbyt wysokie, tutaj mogłoby być gazu ciut więcej. [4]
        Opakowanie: Bączek, czarny goły kapsel, typowe dla browaru, dość proste, wzornictwo (inne niż na focie), ale w browarze restauracyjnym to nie razi. [3.5]
        Uwagi: Trochę zaskoczyła mnie mała ilość chmielu w tym pilsie, ale - w sumie - ja tak lubię... .

        Moja ocena: [3.7]

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4552

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Żółty, lekko mętne. [4.5]
          Piana: Puszysta, niejednorodna, drobniutkie oczka poprzetykane większymi, przy szkle grube bąble. Przy podaniu była na 3 cm, po kilku minutach opadła, pozostał kożuszek a na ściankach dość równomierna "firanka". [4]
          Zapach: Lekki, słodowo-drożdżowy. [3.5]
          Smak: Tu dominuje wyraźna goryczka. Jest trochę chmielowa ale bardziej grejfrutowo-piołunowa, nawet ciut za ostra. Owocowość głównie w postaci grejfrutów i gorzkich pomarańczy, jest także nuta słodowa ale niezbyt intensywna. Poprawny pils ale nie do końca dobrze zbalansowany. Przydało by się więcej chlebowości a mniej piołunowej goryczy. [3.5]
          Wysycenie: W porządku, nie przeszkadza. [4.5]
          Opakowanie: Podane w grubym, pękatym kufelku firmowym 0,4 l, brak podkładek. [4]
          Uwagi: Próbowane 28.08.15 na miejscu w browarze, kosztowało 8 zł/0,4 l.

          Moja ocena: [3.675]

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4552

            #6
            Fotka wersji lanej:
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎