Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Doceniam pracę i wysiłek jaki ktoś wkłada w funkcjonowanie portalu, nadto doskonale rozumiem i w pełni popieram cel jaki przyświeca sponsorowaniu browar.bizu w znacznej części przez użytkowników. Uważam też, że cena jaką płacę za konto jest uczciwa. Zdaje sobie również sprawę z tego, iż duże trudności z utrzymaniem portalu zapewne osłabiły by zapał do jego prowadzenia a wszystkim miłośnikom prawdziwego piwa powinno zależeć na jego funkcjonowaniu w takim kształcie.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 11-10-2013, 00:18
Fotka Użytkownika: Javox
Javox Javox is offline
Ja sem ja

Miejscowość: Kraków & Plymouth
Standardowy Broumov, Benediktin 14°

14 % ekstraktu, alkohol 5,6% vol., pasteryzowane...

Piwo na 300 lat browaru...

Piana... spora, drobna, powoli opada... po dość długim czasie zostaje ok. pół cm + firanki...
Barwa... nie za ciemny bursztyn...
Aromat... lekki karmel, słód, chmiel...
Wysycenie... średnie... nie za małe...
Smak... spora goryczka, żywiczna, słodkawe na umiarkowanym podkładzie słodowym z przewagą goryczki...

Przez chwilę miałem wrażenie że to "jakaś" IPA... ... bo goryczka niczego sobie...
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg BENEDIKTIN 14-stka 600.jpg (33,7 KB, liczba wyświetleń: 64 )
Odpowiedz cytując
Stare 01-07-2014, 10:25
Fotka Użytkownika: Javox
Javox Javox is offline
Ja sem ja

Miejscowość: Kraków & Plymouth
Standardowy

Dziś niestety piwo było "bardziej" zwykłe.

Gorzkawe, lekko palone, lekko karmelowe - gaz nie duży tak jak i piana. Zapach owocowy.

Zmieniła się "krawatka" na motyw słoneczny na brązowym.

Sporo słabiej niż ostatnio ale tragedii nie ma
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak