Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Puławy, [Piwoteka] Kokolobolo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Trzy Korony Puławy, [Piwoteka] Kokolobolo

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #2
    Jak do tej pory, najlepsze piwo z Browaru Piwoteka. Naprawdę dobry weizenbock, w wersji orkiszowej. Pijcie, póki jest, ale uwaga bo strasznie się pieni.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #3
      Faktycznie bardzo dobre piwo, ale czy coś stoi na przeszkodzie aby je uwarzyć ponownie? Takiego piwa brakuje na rynku.

      Comment

      • Piwoteka
        Senior
        • 04-2008
        • 1209

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
        Faktycznie bardzo dobre piwo, ale czy coś stoi na przeszkodzie aby je uwarzyć ponownie? Takiego piwa brakuje na rynku.
        Nic nie stoi, sprzedamy co mamy i będziemy warzyć znów.
        Piwoteka
        Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
        www.piwoteka.pl
        Sklep Piwoteki na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na G+
        Дед Мороз (Dziadek Mróz)
        Browar Piwoteka

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Senior
          • 08-2005
          • 1114

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
          Nic nie stoi, sprzedamy co mamy i będziemy warzyć znów.
          I to jest słuszna koncepcja.

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4568

            #6
            To Mason to warzył w Puławach? Ostatnio byłem w Chmielarni i od barmanów dowiedziałem się, że w Radomiu (Marcina akurat nie było).

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #7
              Tak. O ile dobrze pamiętam, w Radomiu warzone były Miedziana Dziewica oraz Czarny Wdowiec, stąd zapewne taka sugestia obsługi.

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: mętny brąz z domieszką miedzi [5]
                Piana: bardzo gęsta, lekko szary beż,drobna, długo się utrzymuje, opada bardzo powoli, osadza się na szkle krzaczkami [4.5]
                Zapach: niezbyt intensywny ale miły, zbożowo-owocowy [3.5]
                Smak: dość pełne i treściwe, bardzo przyjemna gęstość, dominuje fajny zbożowy i owocowy posmak, lekka goryczka, minimalne posmak drożdży, w kącikach przyjemne sodowe akcenty, całość świetnie zbalansowana [4.5]
                Wysycenie: bez zarzutu [5]
                Opakowanie: butelka bezzwrotna, fajna ascetyczna etykieta (na zdjęciu brak zamówione osobno [4.5]
                Uwagi: jedno z lepszych piw Piwoteki jakie piłem - jak nie najlepsze, a na pewno najlepsze z Trzech Koron

                Moja ocena: [4.2]
                Attached Files
                Last edited by becik; 25-10-2013, 20:49.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasno bursztynowy, mętny. [5]
                  Piana: Gęsta, drobna, obfita, trwała. Cudo! [5]
                  Zapach: Czuć goździk, czuć owoce, szczególnie ciekawe są winogronowe akcenty. [4.5]
                  Smak: Pszeniczna lekkość dopełniona mocą koźlaka. Wszystko tu jest idealnie wyważone i dobrze ze sobą współgra. Słodowość i goryczka nie są przesadzone. Karmelowości brak, z czego się cieszę. Treściwość średnia. [5]
                  Wysycenie: Umiarkowane jeśli piwo nalane jest z beczki bez wspomagania gazu, odpowiednio wyższe przy nalewaniu normalnym. [4.5]
                  Opakowanie: Etykieta wersji butelkowej nawiązuje do przedstawienia teatralnego, w wersji beczkowej nie mam zastrzeżeń co do zaserwowania. [4]
                  Uwagi: Świetny weizenbock, czekam na powtórkę.

                  Moja ocena: [4.75]
                  Attached Files
                  Last edited by docent; 11-11-2013, 10:48.
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • MLT
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 1045

                    #10
                    Jakby ktoś miał niepotrzebną etykietę od tego piwa to chętnie się nią zaopiekuję. Dostałem piwo w prezencie, za co jestem bardzo wdzięczny, ale bez etykiety.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎