Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hit Pivara, Hit Svijetlo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Hit Pivara, Hit Svijetlo

    To piwo to ewenement, testowany tylko i wyłącznie z historycznego obowiązku
    Znaleziona pełna butelka w browarze zamkniętym X lat temu



    Browar założony w 1998 roku, kiedy został zamknięty, nie wiem. Na etykiecie jest datownik 2001 2002 2003 co sugeruje, że piwo pochodzi najpóźniej z 2003 roku. Ekstrakt 12%, nie ma na etykiecie podanej nigdzie zawartości alkoholu.
    Kapsel biały, już lekko pordzewiały. Pod światło coś mętnego w piwie się porusza. Na etykiecie napis: Rok upotrebe 30 dana, czyli termin ważności 30 dni co sugeruje, że piwo było niepasteryzowane.
    Po otwarciu leciutkie syknięcie, przelewanie do butelki.
    Piwo pomarańczowe, mętne ale czuć bardzo mocny, przyjemny owocowo-kwiatowy zapach z którego niestety przebija lekko zjełczały zapach.
    W smaku dość pełne, treściwe, nagazowanie o dziwo w porządku. Na pierwszy plan w smaku wybija się to samo co w zapachu - przyjemny kwiatowo-słodowo-owocowy posmak który momentalnie jest ugaszony kwasem. Dalej już nie testowałem i piwo wylałem.
    Po tym co poczułem muszę stwierdzić, ze mogło, i na pewno było to bardzo smaczne piwo.
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎