Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan, Grodzisz Imperialny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan, Grodzisz Imperialny

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • szczawik
    Senior
    • 09-2011
    • 103

    #2
    O ile dobrze zrozumiałem barmana, imperializm miał się objawić w mocniejszej wędzonce - cóż, ja jej nie poczułem, poczułem może odrobinę mocniejszą goryczkę niż w ich poprzenim Grodziszu, i większa pełnie, co poprawiło pijalność. ładny, złocity kolor, niemal idealnie klarowny (lekkie zmętnienie), piana kiepska, w zapachu - to dość dziwne - owocowe estry, dopiero później wędzonka, brak natomiast chmieli. piwo bardzo smaczne, choć chyba znów średnio ze stylem, bo miast chmielu - estry. Tak czy siak moim zdaniem lepszy od ich poprzedniego grodzisza i od grodzisza z pinty, więc dla fanów stylu jak najbardziej.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      imperializm to raczej mocniejsza wersja 10blg
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #4
        Jak dla mnie za mało chmielu i za dużo wędzonki, ale niech wam będzie że dobre.

        No i gazu za mało, pod koniec to jakbym soczek pił.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: słomkowy, delikatne zamętnienie [4]
          Piana: dostałem już z cienka warstwą na piwie, nim doniosłem do stolika mierna obwódka wokół szkła [2]
          Zapach: wędzonka, nic więcej nie czuję [3]
          Smak: w smaku dominuje wędzona kiełbaska, potem kolejny raz wędzona kiełbasa, jeszcze raz, jest mocna, wyraźna, dominuje ponad wszystkim, w kącikach ust da się wyczuć jedynie lekko słodowo-drożdżowe posmaki, samo piwo wodniste [2.5]
          Wysycenie: zdecydowanie za dużo [3.5]
          Opakowanie: firmowe szkło KiK, taka sama podstawka, nic poza tym [3]
          Uwagi: Po bardzo dobrej wersji Grodziskiego, odmiana Imperialna nie podeszła mi nic, a nic, nawet nie dopiłem tej malej szklaneczki

          Moja ocena: [2.775]
          Attached Files
          Last edited by becik; 05-11-2013, 19:22.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎