Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Thor Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Połczyn-Zdrój, Thor Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    #2
    Alk 4,8 proc.
    Wodnistość tego piwa jest zasmucająca. Woda, do tego słodowość wpadająca w banalną słodkawość. Chmielowej goryczki tyle co na lekarstwo i wszystko to jakieś takie chemiczne, mdłe. Do tego za niskie wysycenie potęgujące wodnistość. Ogólnie baaardzo słabo
    Last edited by chechaouen; 03-11-2013, 23:03.

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Te piwo jest bardzo ważne i potrzebne.
      Młodzi blogerzy i degustatorzy powinni je koniecznie spróbować. Czemu?
      Otóż, czym jest mokry karton, możemy przekonać się na dwa sposoby.
      Pierwszy, nieekonomiczny. Przyjechać do mego miasta, w jeziorze Ełckim zanurzyć pięć kartonów. Wrócić do domu, a po roku wrócić, wyjąć te kartony i powąchać.
      Drugi jest bardziej racjonalny. Wystarczy pójść do Kauflandu, kupić Thor, powąchać i wypić je.
      Thor Pils jest absolutnie wzorem mokrego kartonu. To szybki i łatwy kurs sensoryczny.
      Przyznam, że nie znam drugiego takiego piwa, w którym karton jest tak bardzo wyczuwalny.

      Oprócz tego widoczne są farfocle, nie drożdże, tylko jest to wytrącanie się białek i polifenoli.

      Comment

      • bob1969
        Senior
        • 02-2008
        • 170

        #4
        Farfocle ... żadna nowość w Połczynie.
        Last edited by bob1969; 01-01-2014, 19:32.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Kwaskowa woda i nic ponad to . Jest tu, no ten, karton i nuta miodowa. No i rzeczywiście sprawia wrażenie chemicznego napoju . Eta zdobyta, bez powtórki, kategorycznie !!!
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • AaLeX
            Senior
            • 07-2011
            • 572

            #6
            Piwo bardzo słabe. Kolor jeszcze ujdzie, jednak zapach to faktycznie wspominany mokry karton. Ciekawe, różne są daty ocen, a oceny wiecznie te same. Smak, jakaś kwasowość, goryczki nie ma, gazu mało, piany nie ma. W tej cenie i przy tym woltażu piłem znacznie lepsze trunki. Ocena 1/6.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6116

              #7
              Wyciągam te kartony z wody i jest - jest to co mówiłeś - kaaarton... mokry

              gdyby nie brakowało zdjęcia to bym się nie wypowiadał

              Piany za chwile brak, zapach słodu z lekkimi owocami taki też smak.

              Myślałem że będzie znacznie gorzej... przypomniałem sobie smak kilku piw z dawnych czasów
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎