Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden, Milk Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden, Milk Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrunatny, prawie czarny. Nieprzejrzysty. [4]
    Piana: Średniopęcherzykowa, troszkę zbyt gruboziarnista jak na stout, mało kremowa, niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Przyjemny aromat kawy z mlekiem, słodkiej czekolady. Troszkę brakuje mu intensywności. [4]
    Smak: Przyjemny, gładki, spora słodycz, wyraźne nuty mleczne - kawa z mlekiem, praliny, przełamane przyjemną palonością. Na finiszu fajna, delikatna, ale dobrze zaznaczona goryczka. Dobrze się pije. Smaczne piwo. [4.5]
    Wysycenie: Nieco za wysokie, pogarsza pianę i lekko podszczypuje. Może być wynikiem zbyt długiego przechowywania butelki, ale można po nalaniu odczekać chwilę, wtedy stabilizuje się na odpowiednim - niskim poziomie. [4]
    Opakowanie: Ładna etykieta z wizerunkiem prawdopodobnie przedwojennego Chorzowa.[4.5]
    Uwagi: Pite gruuubo po dacie (11.12.13), ale oznak zepsucia nie ma. Prawdopodobnie kupiłem ostatnią butelkę tego piwa, jaka znajdowała się w sprzedaży.

    Moja ocena: [4.125]
    Last edited by wrednyhawran; 08-01-2014, 21:22.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, rubinowe przebłyski widoczne na brzegach szkła. [4.5]
      Piana: Gęsta, drobna, obfita. Szkoda, że nie utrzymuje się cały czas w tak okazałej formie jak po nalaniu. Ładnie 'firankuje' na szkle. [4.5]
      Zapach: Palono-popiołowaty. Bardziej kojarzący się z dry stoutem. [4]
      Smak: Profil określany przez delikatną, przyjemną słodycz dobrze wkomponowaną w całą treść piwa. Smak pełny, a jednocześnie bardzo rześki, pijalny. Laktoza niewyczuwalna. [4.5]
      Wysycenie: Średnie, idealne. [5]
      Opakowanie: Wersja beczkowa próbowana w browarze. [4]
      Uwagi: Bardzo smaczne piwo, jedynym mankamentem pozostaje niedopasowany do stylu aromat. Obecnie piwo ma 16° Blg.

      Moja ocena: [4.325]
      Attached Files
      Last edited by docent; 12-04-2014, 10:26.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • yoxik
        Senior
        • 10-2012
        • 427

        #4
        Reden Milk Stout

        Piana obfita drobna. Kolor czarny nie przejrzysty. Aromat ciemne słody lekko laktoza, czekolada bardzo przyjemny. Smak jest pełnia bez nachalnej słodyczy, czuć laktozę w wersji cappuccino, czekoladę od ciemnych słodów, alkohol nie wyczuwalny. Lekko kwaskowe z nie nachalną wyczuwalną goryczką. Piwo bardzo dobre.
        Również tutaj
        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mleczny... . Od czarnej krowy . [4]
          Piana: Beżowa, drobna, wysoka, trochę - jak na stout - zbyt nietrwała... [3.5]
          Zapach: Dym..., lekka wędzonka... narasta, narasta... jest też ślad czekoladowy. [4.5]
          Smak: Delikatna, aksamitna, wytrawna goryczka kawowa z odrobiną mleka (albo mlecznej czekolady?), na koniec typowa stoutowa kwaskowa kontra. [4.5]
          Wysycenie: Wiadomo, niskie. [4]
          Opakowanie: Moje pierwsze piwo z Redena z butelki. Goły czarny kapsel, ale bardzo ładna eta z ryciną starego Chorzowa - to lubię . [4.5]
          Uwagi: Nie chciałbym przechwalić, ale to kolejne bardzo dobre piwo z Redena. Dałem spróbować małżonce, powiedziała: "To jedyny stout, jaki mogłabym wypić. No, może oprócz Guinessa". Panowie, traktujcie to jako wyszukany komplement!

          Moja ocena: [4.35]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎