Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hostivar, H-Ale 15°

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    Hostivar, H-Ale 15°

    Pite u źródła w browarze

    barwa pasowałaby też do brown ale,
    piana piękna, drobniutkie bąbelki, trwała, puszysta,
    zapach chmielowy czuć amarillo i cascade, owocowe, grejpfrutowe, trochę żywiczne,
    smak pełny mocno aromatyczny, tropikalny, cytrusowy, żywiczny z mocna ale niezalegająca goryczką. Bardzo smaczne, wspaniałe wręcz piwo.


    dadek pisał o tym piwie tak
    20-04-2013
    Barwy ciemnopomarańczowo - miedzianej, mocno mętne.
    Piana lekko "przybrudzona", bardzo gęsta, o mikroskopijnych oczkach, wysoka na około 4 cm. Po kilku łykach opada do kożuszka z solidną wyspą, pozostawia na ściankach pokalu gęste, nieprzerwane plamy i kręgi.
    Zapach przepiękny, bogaty chmielowo - owocowowy bukiet z kwiatowym i drożdżowym dodatkiem aż kręci w nozdrzach.
    Smak równie wyrazisty, bogactwo goryczkowego bukietu chmielowo - owocowego podbudowane słodowo - chlebową treściwością. Świetny ejl o idealnym wysyceniu, jakby starszy (proporcjonalnie mocniejszy) brat artezanowskiego Pacyfika. Nie spodziewałem się, że na starcie browarku napiję się czegoś tak pysznego. 55 kč.
    Attached Files
    LP
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karol1000 Wyświetlenie odpowiedzi
    smak pełny mocno aromatyczny, tropikalny, cytrusowy, żywiczny z mocna ale niezalegająca goryczką. Bardzo smaczne, wspaniałe wręcz piwo.
    Zgadzam się, dla mnie to jedno z najlepszych piw tego roku. Mimo porządnego nachmielenia bardzo pijalne. Jedyna uwaga to nieco za niska temperatura podawania w browarze. Ciekaw jestem jak w porównaniu wypada Martinská 14° Tradiční Pale Ale.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎