Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Świąteczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, Świąteczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Sekator
    • 06-2013
    • 269

    #2
    Piana średnio obfita, z drobnych pęcherzyków. Barwa ciemnorubinowa, brązowa. Aromat to wyraźna wędzoność przykrywająca porterowy słód. Wyczuwam też delikatną śliwkę. Zapach jest bardzo intensywny, gęsty. Zapowiada piwo treściwe. Jednak Świąteczne nie jest takie do końca. W smaku dominują palone nuty. Wędzoność gdzieś znika. Palona goryczka na średnim poziomie, poprzedzona przez kwaśną nutę. Wysycenie niskie.
    Brawa za stworzenie pod łatką "świąteczne" czegoś nowego, jednak po takim aromacie brakowało mi zdecydowanie treści.
    Attached Files
    http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6119

      #3
      Barwa - pod światło lekko mętny rubin.
      Aromat - lekki zapach suszy owocowych, lekki karmel, nuta chmielu.
      Piana - średnia, dłużej ok. 1 cm. Firanki obecne, tendencja zjazdu koronki do piwa
      Wysycenie - pomiędzy średnim a niskim.
      Smak - karmel ale bez agresji, nie przesadzone wędzenie, niska słodkość, gęstość raczej nie duża.

      Ciekawe, dość smaczne ciemne piwko... bez skrajności w smaku... tzw. ułożone.

      8 zł w Marii na krakowskim Ruczaju.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Opalizujący ciemny brąz, prawie czarne. [4.5]
        Piana: Beżowa, średnio intensywna, mało trwałą (zostaje obrączka), nie brudzi szkła. [3.5]
        Zapach: Wędzonka, karmel, kawa, żywica, nieco ziemisty. Ciekawy, dość intensywny i ułożony. [4.5]
        Smak: Kwaskowata pełnia, palona goryczka przechodząca w goryczkę wędzoną. Średnio intensywna, niezła kompozycja. [4]
        Wysycenie: Średnio-niskie, pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Sympatycznie świąteczna, stonowana etykieta; dobre informacje. [4.5]
        Uwagi: Stanowczo najlepsze piwo "świąteczne", jakie piłem, przynajmniej z polskich.

        Moja ocena: [4.2]
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎