Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwów, Pszeniczne Lwowskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lwów, Pszeniczne Lwowskie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Kiedy piłem 11 stycznia sprawiało wrażenie poprawnego, ale już zleżałego. W związku z tym ciężko oceniać. Może następnym razem.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złocisty, lekko mętne [4]
      Piana: biała, drobna, opada powoli, nie osadza się na szkle, do końca zostaje ok 1 cm kożuszek [3.5]
      Zapach: słabiutki, zbożowo-słodowy [3.5]
      Smak: dość rozwodnione, wręcz momentami wodniste, słaba słodowo-zbożowa podbudowa, minimalne chlebowe akcenty, minimalnie cytrusowe nuty, smaki rozmywają się ze sobą, niczego konkretnie nie czuć, nic szczególnie sie nie wybija [3]
      Wysycenie: za duże [3]
      Opakowanie: kupione na wynos, etykieta samoprzylepna, kapsel browaru [4.5]
      Uwagi: zdecydowanie najgorszy piwo z browaru, wypić się da ale ogólnie - miernota

      Moja ocena: [3.35]
      Attached Files
      Last edited by becik; 07-07-2014, 20:30.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, lekko mętny. [4]
        Piana: Biała, drobnoziarnista, na początku obfita, po kilku minutach redukuje się do 3 mm kożucha który utrzymuje się bardzo długo. [4]
        Zapach: Banany i drożdże. Symboliczny goździk. [4]
        Smak: Tu również dominuje banan z drożdżami, lekki kwaskowy posmak i delikatna pikantność goździka. Nic wybitnego. [3]
        Wysycenie: Znaczne. Jest OK [5]
        Opakowanie: Lane na miejscu, szklanka do pszenicy z logiem, brak podstawek. [4]
        Uwagi: Średniak. Nie odrzuca i nie powala.

        Moja ocena: [3.65]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bladozłoty, lekko zamglony. [4]
          Piana: Biała, drobna, wysoka, ale nietrwała... Dla pszenicy to porażka. [2.5]
          Zapach: Drożdże, banan, powiew cytrusowy. Po chwili dochodzą jakieś fenolowe klimaty... [3]
          Smak: Kwasek. Kwasek i... rozpuszczalnik, w ogóle jakiś kulawy absmak... Się dopić jednak nie dało... [2]
          Wysycenie: Wysokie. [4]
          Opakowanie: Biały goły kapsel. Pomarańczowa eta z herbem Lwowa i dość nachalnym liternictwem z wielką literą "P". Wysoka jakość wykonania. [3.5]
          Uwagi: Komisarz Ryba twierdził, że jego żona na drugie imię miała "Pomyłka". Nic dodać, nic ująć...

          Moja ocena: [2.675]

          Comment

          • yaro74
            PremiumUżytkownik
            • 09-2012
            • 2089

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złoty, zmętniony [4.5]
            Piana: wysoka, drobna, gęsta i dość trwała. [4]
            Zapach: średnio intensywny, słód, drożdże i banan. [3.5]
            Smak: zbożowy, kwaskowy i lekko bananowy. Piwo jest mało treściwe i po prostu słabe. [2.5]
            Wysycenie: wysokie. [4.5]
            Opakowanie: brzydka etykieta, goły kapsel. [2.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3.2]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎