Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tapatalk - problemy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kulbi
    Member
    • 10-2011
    • 91

    #46
    A ja z pewnością nie przedłużę statusu Premium użytkownika, przy takim traktowaniu.

    Comment

    • kurgan
      Gość
      • 04-2004
      • 315

      #47
      Faktycznie czytanie forum na tablecie to wyzwanie.

      Comment

      • yassmen
        Senior
        • 11-2012
        • 288

        #48
        Nie działa mi dziś forum na smartfonie. Ktoś jeszcze ma taki problem?
        To raczej nie wina Tapa ani fona, bo na inne fora loguje mnie od razu.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #49
          Podejmowałem próbę jakiś czas wstecz, ale jak się okazało dla obecnej wersji oprogramowania forum tapatalk nie jest aktualizowany.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Kulbi
            Member
            • 10-2011
            • 91

            #50
            Ale to nie jest rozwiązanie problemu. Prosimy o informacje co w temacie może być zrobione. Może trzeba zaktualizować/zmienić silnik forum? Niedługo większość osób będzie przeglądała fora na urządzeniach mobilnych - taki jest trend na świecie. Jakoś większość sobie radzi z tematem. Browar.biz nie obsługuje Tapatalk, a w trybie przeglądarkowym na smartfonie działa tragicznie.

            Comment

            • amal
              Member
              • 06-2003
              • 52

              #51
              Hmm. Od tygodnia korzystam z browar.biz przez Tapatalk i nie zauważyłem by nie działało.

              Comment

              • tristan_tzara
                Senior
                • 12-2007
                • 1038

                #52
                U mnie też śmiga dobrze, ale racją jest że silnik jak i wygląd forum to era dinozaurów i pasowałoby dostosować je trochę do nowych czasów.

                Comment

                • Kulbi
                  Member
                  • 10-2011
                  • 91

                  #53
                  To nie jest problem całkowitego nie działania Tapatalk, tylko niestabilnej pracy. Są wątki, które wyświetlają się prawidłowo, a inne nie. Przykładowo wątek "Czeska Baszta" prawie zawsze nie wyświetla kilku najnowszych postów.

                  Comment

                  • tristan_tzara
                    Senior
                    • 12-2007
                    • 1038

                    #54
                    Wyświetla tylko musisz cofnąć bo jakoś źle sortuje. Dawniej mi nie wyswietlalo całych tematów jak ten o pincie. Obecnie tylko trzeba cofnąć kilka stron pustych.

                    Comment

                    • Kulbi
                      Member
                      • 10-2011
                      • 91

                      #55
                      Właśnie tak zrobiłem i po cofnięciu pozostaje nie wyświetlonych 8 najnowszych postów. Sprawdź na PC.

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 1038

                        #56
                        Ale to tylko tak wyświetla. Tak naprawdę aktualne juz ci się wyświetlają.

                        Comment

                        • Kulbi
                          Member
                          • 10-2011
                          • 91

                          #57
                          Niestety u mnie tak nie jest. Załączam screenshota. Nowsze posty istnieją. Platforma to iOS.

                          Comment

                          • amal
                            Member
                            • 06-2003
                            • 52

                            #58
                            U mnie wygląda tak:
                            Attached Files

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 1038

                              #59
                              Obwinialbym jak zawsze iOS

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kulbi Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale to nie jest rozwiązanie problemu. Prosimy o informacje co w temacie może być zrobione. Może trzeba zaktualizować/zmienić silnik forum? Niedługo większość osób będzie przeglądała fora na urządzeniach mobilnych - taki jest trend na świecie. Jakoś większość sobie radzi z tematem. Browar.biz nie obsługuje Tapatalk, a w trybie przeglądarkowym na smartfonie działa tragicznie.
                                Ile platform tyle widoków. Niestety wszystkim nie dogodzi się. Nie mam sztabu ludzi do robienia tego i owego - to jest portal hobbystyczny (jedna osoba plus kilku pomocnych moderatorów) a moim priorytetem jest utrzymanie browarbizu w niezależnej formie jako miejsca do dyskusji. W mniej lub bardziej siermiężnej formie, ale przede wszystkim działającej. Chętnie uruchomię etat dla osoby, która będzie realizować poprawki, aktualizacje i rozwój serwisu gdy mnie będzie na to stać i trafię na odpowiednią osobę. Zatem temat będzie możliwy do podjęcia w czasie późniejszym, po przeskoczeniu przynajmniej tych dwu drobnych przeszkód.
                                Last edited by ART; 31-10-2014, 08:30.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎