Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Wolska 89, Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 286

    Warszawa, Wolska 89, Alkohole

    Typowy dla krajobrazu Woli sklep całodobowy z tanią wódką i koncernowym piwem zamienił się w troszkę mniej typową "rozlewnię" (a tak jest napisane na szybie). Czyli zmieniono regały na troszkę ładniejsze, wygospodarowano kilka półek na mniej znane piwa i dodano cztery nalewaki.
    Sklep jest zaopatrywany przez regionalneprzysmaki.eu, więc zarówno w nalewakach, jak i na "niszowych" półkach występują tylko piwa litewskie.

    Aktualnie dostępny jest jakiś cydr Fizz oraz Grynas šviesusis, Burmistro Sodrusis Juodasis i Tradicinis Tvirtovés - wszystkie z browaru Kauno. Ceny za piwa od 9,5 do 10,5zł za litr.
    Z butelkowych, całkiem spora reprezentacja browarów Kauno, Vilniaus, Gubernija i Svyturys.

    Zapomniałem spojrzeć na godziny otwarcia - postaram się poprawić przy następnej okazji.
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 286

    #2
    Czynne codziennie: 10-23

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      #3
      Grimbergen jeszcze widziałem po piątaku mniej więcej

      Comment

      • abelincoln
        Senior
        • 01-2010
        • 286

        #4
        Asortyment się powiększył - ceny też. Lane piwa za 12 zł - takie jak poprzednio.
        Ale za to z butelkowych pojawiły się pinty (dymy marcowe za 7,5 zł i Lublin to Dublin za 14 zł) oraz Rowling Jack (nie zapamiętałem za ile). I cały chyba asortyment z Dionizosa, owijki plus seria kotów...

        Comment

        • abelincoln
          Senior
          • 01-2010
          • 286

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abelincoln Wyświetlenie odpowiedzi
          oraz Rowling Jack (nie zapamiętałem za ile).
          za 8,50 zł.

          Pinty bez zmian, za to pojawił się Kormoran (np. Orkiszowe za 5,35 zł) i Racibórz;
          oraz...

          <werble>
          Przewrót Mleczny
          </werble>
          za 9,50 zł.

          Jak ktoś ma ochotę na odrobinę modnego dzisiaj vintage, to były ze dwie butelki.

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #6
            Dzisiaj wieczorem przechodziłem to akurat panowie wstawiali do lodówki piwka z Wychwood (kilka rodzajów w tym Imperial Red), Golden Pride z Fullers i coś brytolskiego było jeszcze nieotwarte w zgrzewkach. Niestety piwa były jeszcze nie wycenione.
            Chyba będą się rozwijali bo na "niekoncerniaki" szykowali właśnie 3 lodówki.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              #7
              Lodówki działają, pojawiły się w nich polskie regionalizmy.
              Jak dla mnie to brakuje listy piw tego co mają na kranach. Trzeba każdorazowo się pytać.
              Pod kątem wyboru na wolskiej pustyni to jest całkiem nieźle, cenowo już niestety trochę gorzej.

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                Lodówki działają, pojawiły się w nich polskie regionalizmy.
                Jak dla mnie to brakuje listy piw tego co mają na kranach. Trzeba każdorazowo się pytać.
                Pod kątem wyboru na wolskiej pustyni to jest całkiem nieźle, cenowo już niestety trochę gorzej.
                Wychwood po 9 to jeszcze nie tak źle.

                Comment

                • abelincoln
                  Senior
                  • 01-2010
                  • 286

                  #9
                  Od świąt jest nieczynne (wciąż wisi karteczka o 25-26 grudnia), więc chyba temat do zamknięcia.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎