Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.09-11 - V Festiwal Dobrego Piwa i XI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #61
    TO na szczęście jest OK chociaż nie spodziewałem się, że zrobią mecz w poniedziałek.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #62
      Dlaczego? Przecież Eurosport musi coś pokazywać w te poniedziałki. Tylko do końca tego sezonu. Od przyszłego mecze tylko na nc+

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #63
        W czasie FDP to chociażby policja nie wydała by zgody na mecz, tak samo strażacy. Organizator nie jest jedynym decydującym gdzie i kiedy mecz się odbędzie.

        Comment

        • Ravf
          Senior
          • 06-2013
          • 264

          #64
          A już liczyłem na pokazy z kultury picia piwa

          Comment

          • concerto
            Senior
            • 09-2003
            • 859

            #65
            Zloty przeważnie przeciągają się na poniedziałek, więc można by i FDP lekko przedłużyć.
            "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

            Comment

            • pelede
              Junior
              • 06-2009
              • 1

              #66
              Witam
              Nie znalazłem nigdzie informacji co do "udziału" dzieci w imprezie.
              W regulaminie przeczytałem, że będzie wydzielona strefa dla dzieci, gdzie będzie obowiązywał całkowity zakaz spożywania alkoholu. Moje pytanie brzmi:
              - w jaki sposób to będzie zorganizowane?
              - czy będzie to ogrodzony plac zabaw, czy kawałek zieleni ?
              - ogólnie czy dziecko będzie można czymś zająć i czy zabieranie 6latki na ten festiwal to dobry pomysł ?

              Bardzo proszę o informację z uwagi na to, że mieszkam ok 400 km od Wrocławia a chcę upiec 3 pieczenie na jednym ogniu - FDP dla mnie, starówka dla małżonki a ZOO dla dziecka a jakoś nie wyobrażam sobie degustacji ze znudzoną córką pytającą co 2 min. "czy długo jeszcze " )....

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #67
                Dla dzieci jak co roku będzie wesołe miasteczko, w odpowiedniej odległości od centrum wydarzeń piwnych. Niebawem zamieścimy plan terenu z rozmieszczeniem wszystkich atrakcji.

                Jest już wstępna lista browarów, z których piwa będą się lały z nalewaków:


                Oprócz tego będzie lista wystawców z wymienionymi piwami, jakie u nich będą. Jak zwykle wszystko będzie uzupełniane zapewne do ostatniego dnia przed FDP - ja też bym chciała już teraz mieć pełną listę, ale nie ma lekko - niektórzy jeszcze pracują nad zestawem w swoich nalewakach, a inni czekają, aż im zapcham skrzynki ponagleniami o podanie listy piw Wot żyzń.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Sudety
                  Member
                  • 02-2013
                  • 70

                  #68
                  http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/tr...ego-piwa/9x310

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    Jest pomylona ilość wystawców z ilością browarów oczywiście, a po za tym lista browarów i tak jest jeszcze rozwojowa.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • mateusz08
                      Member
                      • 06-2013
                      • 36

                      #70
                      A ja mam pytanie trochcę dziwne lepiej być w piątek czy w niedzielę? Niestety sobota odpada

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #71
                        W piątek. Do niedzieli najlepsze piwa będą wypite, a część stoisk może być zamkniętych lub ze słabą ofertą - to co im jeszcze zostało. Z drugiej strony w niedzielę wieczorem można liczyć na promocje
                        Last edited by Pendragon; 24-04-2014, 10:22.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • mateusz08
                          Member
                          • 06-2013
                          • 36

                          #72
                          Tak właśnie myślałem szkoda bo najlepiej bylo by być 3 dni

                          Comment

                          • Livres
                            Senior
                            • 04-2012
                            • 324

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            W piątek. Do niedzieli najlepsze piwa będą wypite
                            A w piątek mogą być jeszcze nie podpięte.
                            W ubiegłym roku byłem w piątek i w sobotę i na Troubadour Magma się nie doczekałem, więc nie ma reguły. A przynajmniej mam nadzieję, że nie ma, bo tym razem będę tylko w niedzielę.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #74
                              Tak to już jest - nie przypilnujesz wszystkiego na co masz ochotę. Albo jeszcze nie podpięte, albo już wypite, a czasami i nie dowieźli.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • mateusz08
                                Member
                                • 06-2013
                                • 36

                                #75
                                No i jednak będę w niedzielę, jest szansa że dostanę jeszcze szkło festiwalowe?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎