Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Kurtensztyn. Tutaj trzeba sie spieszyć. Wysyłamy list do browaru z zamówieniem. Czas jest tu istotny bo browar jest zamykany. Wysyłają co jeszcze mają.
    Bezto jutro śla do nich list.
    Last edited by adam16; 27-11-2001, 21:10.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Jabłonowo. Miła pani prosi o podanie adresu w trakcie rozmowy telefonicznej.

      Na telefon załatwia się także sprawę w firmie Stanley.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        Listy wysyłamy także do browarów:
        Boner - Zawiercie, Łodzkie - wiadomo gdzie, Jurand.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          adam16 napisal/a

          A Tychy kierują do znanego większości - przynajmniej ze słyszenia - Marka Brandysa. A z nim można sympatycznie porozmawiać. Jest to osoba odpowiedzialna w Kompanii za kontakt z Birofilami.
          Aha. Wszyskie listy i maile kierowane do Poznania i Tychów, trafiają i tak do Marka.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #20
            Marka brandysa poznalem osobiscie bedac na Gieldzie w Tychach i uwazam ze jest to jedyna osoba na ktöta mozna liczyc w pomocy z birofilami.
            Sam otrzymalem njajnowszy zbiör kapsli z Browaröw Tychy i Lech.
            Po za tym mam zagwarantowane zaproszenie na kolejna Gielde w Tychach w maju wraz z noclegiem-ktörego prawdopodobnie nie bede potrzebowal
            No cöz wiecej takich ludzi jak Marek a caly markieting bedzie juz inaczej wygladal.A moze i inne Browary maja takich ludzi otwartych dla zbieraczy napewno by sie przydali i im nie zaszkodza.
            jedno jest pewne -reklama dzwignia Handlu ale nie wszyscy to jeszcze rozumieja
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • masumi
              Senior
              • 08-2001
              • 289

              #21
              Faktycznie a propos Relakspolu, nie warto pisać do browaru. Drzwiami próbują zabić człowieka

              Comment

              • Sikor
                Member
                • 11-2001
                • 43

                #22
                Nie dziwię się, że masz takie przejścia w Relakspolu. Już cię tam pewnie dobrze znają. Niejeden wagon etykiet z Relakspolu już ci się pewnie przez ręce przewinął.

                Jeśli ktoś przypadkiem będzie przejeżdżał przez Warszawę polecam odwiedzenie browaru. Na pewno z pustymi rękoma nie wyjdziecie. Po wejściu na teren proponuję zboczyć do magazynu lub na produkcję. Dostaniecie na pewno więcej etykiet, kapsli, podstawek niż w dziale marketingu.
                Sikor

                Comment

                • masumi
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 289

                  #23
                  [QUOTE]Sikor napisal/a
                  [B]Nie dziwię się, że masz takie przejścia w Relakspolu. Już cię tam pewnie dobrze znają. Niejeden wagon etykiet z Relakspolu już ci się pewnie przez ręce przewinął.

                  Nie wiem skąd ten ironiczny ton ??? Maksymalnie dostawałem tam po ok. 20 szt. a i to nie zawsze, więc to chyba nie wagon. Zależało to od humoru właściciela.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #24
                    Największy problem z relakspolem to ten, że etykiety z butelek ciężko zdjąć tak by ich nie uszkodzić. Liczyłem ze coś dostanę z tego browaru, ale zostałem nazwany dzieciuchem i zasugerowano mi bym spływał i nie zawracał głowy - oczywi8ście nie dosłownie. Przykre ale prawdziwe.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • profesor
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 174

                      #25
                      Mam pytanko jak jest sytuacja w Brwarach PIAST I PERLA ?

                      A ten znaczek miedzynarodowy to chodzi pewnie o kupon na odpowiedz IRC ( 4,5 zl). Mozna go dostac na wiekszych urzedach pocztowych(taka mala zolta kartka). Wsadzasz do listu a odbierajacy idzie z nia na swoja poczte i dostaje w zamian znaczki na zwykly list przesylany droga lotnicza. czesto stosowane przez rozne firmy (chcesz cos od nich dostac musisz wyslac 1 lub 2 IRC)
                      Pozdrawiam
                      Profesor
                      profesor

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #26
                        Piast - przyjęto zamówienie przez telefon. Czekam już jakiś czas na przesyłkę. Co do Perły to proszono o składanie zamówienia po nowym roku, bo teraz mają tam urwanie głowy.
                        Last edited by adam16; 17-12-2001, 22:36.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • profesor
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 174

                          #27
                          No szkoda bo ja do Perly wyslalem zamowienie kilka dni temu i pewnie bede musial czekac co najmniej do polwy stycznia.
                          profesor
                          profesor

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #28
                            adam16 napisal/a
                            Piast - przyjęto zamówienie przez telefon. Czekam już jakiś czas na przesyłkę. Co do Perły to proszono o składanie zamówienia po nowym roku, bo teraz mają tam urwanie głowy.
                            W Piaście jest ciężko.

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #29
                              W Piaście jest ciężko.

                              Mimo to jeszcze trochę poczekam, a potem ewentualnie znowu im się przypomnę.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • profesor
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 174

                                #30
                                No teraz ja napiszę swoje doświadczenia:
                                W święta wysłałem ok 30 mail z prośba, do browarów, o przysłanie mi etykiet i podstawek i tak:
                                Zaraz po Nowym Roku dostałem komplet etykiet i podstawek z Żywca.
                                Wczoraj (tj. 8.01.02) dostałem odpowiedź Browarów Dojildy i z Perły( ale tylko podstawki a prosiłem również o etykiety).
                                A dzisiaj dostałem komplecik z Kozla z Czech.
                                Wyrażnie prosiłem o potwierdzeni mojego maila, ale żaden z browarów (tych 30) nie odpowiedział via e-mail.
                                Wczorjaj rownież wyslałem 4 faksy i czekam na odpowiedź (do Fortuny, BOSS, Stanley, Imielin).
                                profesor

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎