Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kto jak dojeżdża i gdzie będzie nocował? - rozmowy forumowiczów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #46
    A jednak, pierwsza reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Bilet na mailu.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
      A jednak, pierwsza reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Bilet na mailu.
      Ja czekam jeszcze na rozpatrzenie dwóch reklamacji. Bilety dostałem za trzecim podejściem - dziś rano. Kosztowały 32 zeta. Jeśli dostanę te wcześniejsze odstąpię (te droższe) chętnym po cenie zakupu.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #48
        To fajna promocja, szczególnie dla Polskiego Busa, system rezerwacji się posypal, ale dzięki temu klienci pokupowali po trzy komplety biletów

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #49
          I po co Wam te PKS-y. Ja jadę wygodnie IR PIAST z Centralnej 8.28 we Wrocku na 14.37. Też można kupić bilety od 1 zł na stronie www.przewozyregionalne.pl ale nie zamierzam tam spędzać całych nocy. Wystarczy mi Regio Karnet.

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            #50
            Za 1 zł już się nie kupi, promocja na przejazdy do 26 kwietnia.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              I po co Wam te PKS-y. Ja jadę wygodnie IR PIAST z Centralnej 8.28 we Wrocku na 14.37. Też można kupić bilety od 1 zł na stronie www.przewozyregionalne.pl ale nie zamierzam tam spędzać całych nocy. Wystarczy mi Regio Karnet.
              I stać 6 godzin? Jakieś 20 lat temu chętnie.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #52
                Mój internet w ogóle nie wyszukuje takiego pociągu - przynajmniej 9.02
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  #53
                  Spróbuj na https://www.biletyregionalne.pl/ ale przedsprzedaż jest możliwa na miesiąc przed.

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja czekam jeszcze na rozpatrzenie dwóch reklamacji. Bilety dostałem za trzecim podejściem - dziś rano. Kosztowały 32 zeta. Jeśli dostanę te wcześniejsze odstąpię (te droższe) chętnym po cenie zakupu.
                    Jedna reklamacja uznana.
                    Mam więc do odstąpienia bilety na PolskiBus z Wawy do Wrocka w piątek 9 maja godz. 8:00

                    i powrót niedziela 11 maja godz. 15:00

                    Koszt: 32 zeta.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #55
                      Gdyby ktoś z Poznania to dostępne w polskim busie po 12zł
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                        Spróbuj na https://www.biletyregionalne.pl/ ale przedsprzedaż jest możliwa na miesiąc przed.
                        Niestety tak właśnie jest. Ponieważ nie ryzykowałem czekając kupiłem na polski bus za całe 33 złote w obie strony.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                          Spoko, ja zapłaciłem trzy razy. Ciekaw jestem, jak to rozwiążą bo potwierdzeń oczywiście nie mam
                          No i do trzech razy sztuka, dwa pierwsze zamówienia anulowane ale trzecie rozpatrzone pozytywnie, tak więc podróż za 22 pln w dwie strony się odbędzie. Dobra renoma PolskiegoBusa podtrzymana
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • kris__
                            Member
                            • 07-2011
                            • 95

                            #58
                            na wyborczej Polski Bus tłumaczy się z tematu zamieszania z biletami. Może kogoś zainteresuje mechanizm (inna rzecz, czy do końca o to chodzi) - skopiujcie do googla tekst: Zakup biletów w Polskim Busie. Można stracić tani bilet przez pliki "cookies"
                            powinno wyskoczyć na pierwszym miejscu
                            seks to nie wszystko, jest jeszcze piwsko:P

                            Comment

                            • olie
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 777

                              #59
                              Mi wszystkie reklamacje rozpatrzyli pozytywnie, a dziś nawet dosłali bilet, którego braku nie reklamowałem.

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                #60
                                Nie doczekałem się biletów za 13 zł, ani przeprosin. Na razie mam bilety za bodajże 32 zł. Będę apelował, nie ustąpię i będę bezwzględny

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎